Менсон. Кавалки із інтерв’ю

Для того чтоб связаться с Мэнсоном вам нужен полный электронный телефонный справочник, где вы сможете найти телефоны все организаций, которые смогут вам помочь.

Взагалі Браян Варнер, тобто Мерилін Менсон досить розумний чоловік, не зважаючи на різні скандали і його репутацію. Він перевернув у багато чому моє ставлення до цього світу. Кожен рік бувають моменти, коли я починаю повністю переосмислювати його творчість. Кожен рік вона несе для мене щось нове.

Цього разу я не перечитував його тексти, не дивився на його картини, а просто почитав інтрев’ю. Не можу сказати що цьогоріч моє уявлення про Менсона перевернулося з ніг на голову, але я знову підтвердив для себе розумність цього дядька.

Далі підуть цитати…

Чи з’явиться колись Мерилін Менсон – молодший?

Я думаю, що і мене можна вважати поки Мериліном Менсоном молодшим. І коли мені стане зрозуміло, як піклуватися про самого себе, то я подумаю над тим, щоб почати піклуватися ще про когось.

Чим ти зобов’язаний своїм батькам

Я підтримую своїх батьків, я думаю, що зобов’язаний їм лише вибаченням за те, ким я є.

І не надто філософське, але життєве.

Який найбільший життєвий уроки ви отримали?

Ніколи не переходьте від анального сексу до орального!

І наступне усміхнуло.

Про KORN

Я хотів би бачити деяких членів цієї групи мертвими. Я хочу, щоб «адідасовий рок» перестав дітям надавати жахливий смак моди і жахливий зміст рок-н-ролу.

Що ти намагаєшся донести до людей у своїх текстах?

Мої тексти про те, що потрібно буди самим собою і не соромитися думати інакше. Я беру загальноприйняті ідеалу, суспільну мораль, перевертаю і змушую людей дивитися на це все під іншим кутом, щоб вони зрозуміли, що не всі речі можна приймати просто на віру.

Ну і було ще багато цитати, які я просто не записав і тепер їх важко віднайти. Але ви просто слухайте Менсона та й все!

Вам понравилось интервью Мэнсона? Читайинтересные новости и будь в курсе всех событий и интересных фактах!

Share