Від мого імені!

Ні для кого не секрет, що я заробляю на фрілансі, але у моїй практиці таке сталося у мене вперше. Ще ніхто ніколи не видавав себе за мене та ще й для того, щоб кинути когось на цьому на гроші!

Так як я уже на андроїді(блін, огляд ще досі не зробив 🙁 ), то постійно в твіттері та читаю емейли. Вчора, коли я гуляв на мило мені прийшло два повідомлення: «як проект по джумлі?» та «на який гаманець перекинути гроші, бо я з асі не встигла записати?». Ну перше мене взагалі здивувало, бо за джумлу я не брався напевно роки 3 уже, а за гаманець подумав, що дійсно не записала, бо я якраз домовлявся з декількома людьми.

Зайшов в нет від друга, відписав тій дівчині, а другого лишив на потім. Ну і тут наступне повідомлення від дівчини: «як там проект із кодовою назвою Електрика». Ну тут я зрозумів що щось не те. Вирішив розібратися, коли уже буду вдома. На разі повідписував тим людям із запитаннями з якою аською вони спілкувалися, а то аж цікаво.

Виходить якась скотина, прикриваючись моїм акаунтом на веблансері, кидає людей. І щось мені підказує, що скоро повідомлень наступного типу буде все більше і більше! І люди будьте уважніші, а то у мене на веблансері пише номер аськи, але люди і не звернули уваги на те, що вони відрізняються.

Висновок: якщо вам вже і кинули посилання на акаунт, то будьте добрі, напишіть щось на нього і дочекайтесь відповіді! Удачі вам та не кидайте і самі не піддавайтесь!

У вас є сумніви на рахунок подальшого майбутнього і ви не знаєте що робити? Зайдіть на календар майя та взнайте про цивілізацію і гибель майя. Може то вас стане легше!

Share