Брати Гадюкіни. Концерт пам’яті Кузі.

Дуже очікуваний концерт Гадюкіних, ажіотаж, квитки – люди панікуються, я бігаю по Києву купую цілий місяць квитки, бо все більше і більше з’являється бажаючих. Під кінець деяким не вийшло приїхати, я продаю квиток якійсь дівчинці із твіттера. Через пів години одна з наших губить квиток, ми вже самі шукаємо в кого купити. Купуємо і не факт, що не свій квиток 🙂

Нарешті заходимо в палац спорту, купа людей, уже грає ДахаБраха. Правда я не зрозумів, що вони грали, але то таке. І поїхало. Ми вибрали місце і почали тусити.

Найбільше не вписувався у всю братію вокаліст Бумбокса, який мене й так бісить та й взагалі оці його завивання. фе, не треба так знущатися з Гадів.

Найбільше сподобалося Файне місто Тернопіль від ТНМК. Після зробила своє і ще й на біс її заспівали. Якраз на ній ми найбільше відривалися.

Всьо чьотко було зіграно чьотко ВВ. Ляпис Трубецкой дуже круто і важко зіграли Наркомани на городі – всіх заперло і здивувало таке виконання, але і не підкачала із кавером на 117 стаття Димна Суміш, яка докорінно, як і Ляпис Трубецкой змінила звучання пісні.

А ще Місько Барбара геть позабував слова і весь час підглядав у листочок. І ще хтось там був слова трохи позабував, Кувалдін чи ще хтось, я й не пам’ятаю.

Та й взагалі пісні підібрані дуже круто, бо кожна пісня по духу була дуже близька до іншої творчості гуртів, що свідчить про те, що Брати Гадюкіни створили дуже багато різноманітних пісень і кожен може знайти щось своє.

Ще хочеться згадати Гайдамаків, які заграли дуже круту, але невідому, пісню Гадів Гей, Іване(саундтрек).

Ще зміна гуртів, вокалістів проходила дуже чьотко, все було продумано і великих заминок не було. Радую, що у нас вміють підготувати такий масштабний концерт.

А ось тепер можна ще трішки негативу додати – це Кувалдін із The Вйо. Пам’ятається, як він ще молов різну фігню на Заході, але тут це була просто жесть, коли вже все закінчилося, то він вийшов, мабуть накурений, і почав шукати інших учасників Гадів зі слова «де тут ще виживші» О_о. Або вийшов перед піснею і сказав, що добре, що Кузя пішов. Не можна його допускати до мікрофона, бо то діч.

І все, концерт закінчився і ми пішли із купую вражень святкувати моє ДН, але то вже окрема історія…

После концерта очень хорошо отдохнуть на даче и посидеть с друзьями в уютном месте. Делайте печи для дачи и это вам обеспечит хороший отдых с друзьями и родными людьми. Счастливых вам выходных!

Share