#uzhtwevent – 4. Частина перша – інформаційна.

Ну що ж. Нарешті дійшли руки написати про #uzhtwevent – 4, який приніс океан позитиву та вражень. Хоча це і баркемп, але моєю основною метою були не доповіді, а відрив з учасниками події. Але давайте згадаю і про них.

Доповіді (те, що запам’яталося)

Усе почалося із політики. Доповідали khanasV та @Omeljan. Вони розповідали про твіттер, як інструмент керування політиками. Половина залу нудьгували, а інша приймали активну участь в дискусії.

Наступною була @olenadub яка розрядила усю політичну дискусію розповіддю про те, як потрібно просувати продукт в мережі на прикладі Карпат та @karpaty_info.

Далі була доповідь, яка породила ще один із трендів твіттера. @nadia_balovsyak розповідала про те, що не можна писати у твіттері, щоб вас не вигнали із роботи або й взагалі не хотіли на неї взяти. Деяких людей це змусило задуматися, а я вже й сам стикався із таким, але в рамках не роботи, а відносин викладач-студент.

@alexrb_aka_ral розповів про те, як отримати максимум інформації та задоволення від баркемпів, як обирати потрібний потік та потрібні доповіді.

@MediaJourn розказала про те, як правильно потрібно вести ботів у твіттері. Чекаємо на заселення ввічливих ботів в UA-twitter. Тут ми і визначили чому Янукович не веде свій твіттер акаунт – він боїться стандартної ави, а так як йому писало б купа ботів, то у нашого президента була б паніка 🙂

@mrpetruccio у деякій мірі продовжив попередню тему і розказав про компанії із лицем людини в масмедіа. Та й самому треба задуматися про те, як нам вести @varyat_org_ua.

Потім була досить таки дискусійна доповідь @insider_ua – «Місце соціальних медіа у соціально-культурному розвитку середніх міст. Пропозиції для Ужгорода». Доповідач наводив приклад пошукових записів Ужгорода, а саме про те, як він шукав кав’ярні. Тут і почалася гаряча дискусія про те, де краще. Ужгородські твіттеряни запевняли, що у них найкраща кава, а у Львові лише хороші кав’ярні. На жаль, мені не випало можливості випити хорошої ужгородської кави, але це може стати причиною наступної поїздки в це прекрасне місто.

З доповідями закінчено, усі інші не залишили чогось у моїй голові.

Share