Медцентр

Не так часто мені доводиться перебувати у нашому медцентрі, але все ж таки у мене є й страховка за яку я сплатив 100 грн примусово. Минулого року мені це навіть допомогло, коли треба було терміново до зубного. Усе зробили безплатно, але в Тернополі я все рівно усе переробляв.

Недавно треба було знову звернутися до них, щоб проробити деяку процедуру. Грошей з собою не брав, лише страховка, але виявляється вона не покриває те, що я в Тернополі роблю безплатно без будь-яких питань. Показали мені прейскурант і сказали 100 грн або роби де хочеш. Мені просто було жаль свого часу, бо 7 клієнтів обслуговували 3 години і я перечитав уже половину віршів з білорусько-української антології «Зв’язокрозрив/Сувязьразрыў», але мені, як то кажуть, терміни не горіли, то я й забив.

І тут диво-див. Лікарка виявилася все ж таки добра і вирішила зробити усе безплатно. Так, як це не вимагало якихось медикаментів, а лише її час. І я не дуже щасливий через втрачений час, через ту тупу страховку і через те, що все було зроблено гірше, аніж завжди повалив додому. Але ця безоплатна послуга лише почала ряд моєї халяви.

На наступний день мені продали морозиво вдвічі дешевше, а сьогодні в універі продавщиця дала безплатно колу 🙂

А ще треба буде якось завітати у Копичинці. Багато там крутих людей. Правда, Дьома? 🙂

А як у вас із страховками і халявою від людей? 🙂

Share