Тарас Бульба – 2011

Фестивалю «Тарас Бульба» виповнюється 20 років, як і мені, як і Україні. Здається лише тернопільське «Нівроку» має таку ж довгу історію, хоча його не було вже декілька років, але надія на 20-річчя теж є.

У порівнянні із минулим роком програма набагато крутіша. Та й на минулорічний фест я просто їхав погуляти із друзями, побачити Дубно і просто відірватися не залежно від того, що буде у програмі. А тут… а тут все обіцяє зробити це дійство одним із найкращих.

ТОЛ, АННА, Niagara будуть заповнювати важку нішу серед зірок. Роздадуть всім по головам своєю музикою та текстами. Цікаво чи дозволять ТОЛу виконувати свої нові російськомовні композиції, а можливо їй прийдеться грати лише стару програму чого б дуже не хотілося, адже новий матеріал набагато крутіший.

Гайдамаки та Ot Vinta виплеснуть на людей просто вагон позитиву та підірвуть народ на танці черепах, бойові гопаки і хто що вміє.

Кому Вниз та ВІЙ потішать українських фолькових готичних людей своєю лірикою, Андрій Середа, як завжди, не обійдеться без своїх настанов.

Будуть і панки Брем Стокери, буде і Ніагара із потужним жіночим вокалом, буде і спокійна Порцеляна. Думаю кожен знайде щось своє на Тарасі Бульбі! Цікавий момент, що ще тиждень тому у гостях на сайті були зазначені Руслана і Марія Бурмака, а тепер ж їх там нема. Це або мій дикий глюк або ж організатори щось темнять 🙂

Вирок: треба їхати! Тому вже записуйте собі в календарі – 15-17 липня в Дубно!

Yaware – контроль продуктивности труда. Бесплатно система управления персоналом на предприятии, учет рабочего времени сотрудников.

Share