Рурисько – 2011

Ну що ж. Спочатку я написав про Тараса Бульбу – 2011 і вирішив, що буду писати про фести, які чекають нас цього року. Вони будуть розташовані в категорії фестивалі.

Фестиваль «Рурисько» проводитиметься лише другий рік, але це єдина (принаймні я про інші не знаю) така подія в Тернопільській області, що дуже сумно. Фестиваль вибрав політику платних фестивалів та й по правді безкоштовні відходять в минуле. Хочеш хорошої музики та відриву — плати!

Із відомих гуртів буде Роллікс та Антитіла з якими, в принципі, всі інші саме в популярності позмагатися не можуть, але крім цих чуваків, тішитимуть ваше вухо не менше, а то й більше, ще багацько гуртів. Хоча мене дійсно не радують хедлайнери, бо попали у список маст хейт, але люди відриваються, дівки пищать – усе ок.


Ідемо далі. Найбільшого жару зададуть Los Colorados і тут можете навіть не сперечатися. Хлопці на сцені тримаються круто, з публікою зв’язок є, весела алкогольна музика присутня. Що ще потрібно на фестивалі? Танці, стрибання – це все буде, бо після перших ж акордів та слів ви не зможете встояти!

Також на фесті рубатиме багато панкоти – мої улюблені Брем Стокер, яких наживо мені поки так і не вдалося почути, але хто-зна, можливо мене занесе і на цей фест! Також ще будуть не менш відривні Серцевий Напад та Хуч.

Більш спокійне і філософське гратимуть два тернопільських гурта – Орандж та The Gee’s. Дуже раджу вам їх послухати наживо або просто вдома за чашкою кави під різноманітні роздуми. Це круто!

Більш повний перелік гуртів шукайте на офіційному сайті фестивалю Рурисько.

Позначаємо в календарі 9-10 липня і уже збираємо чумайдани на цей та інші фести! Їхати треба, в Бережанах кажуть дуже гарно та й фестиваль буде не гіршим!

Смотрите фотографии кошек и улучшайте свое настроение. Кошки принесут вам радость, позитив и излечат от депрессии.

Share