Дивна політика щодо безплатних хостингів

Мене завжди дивувала політика «Вконтакті» щодо безплатних хостингів. Ну ось чим заважає вконтакту ця всі когорта безплатних хостингів. На скільки я знаю, то вони точно блокуються eomy.net та укоз, хоча, як правило, на цих хостингах із вірусами усе ок (тобто їх нема), бо перший сам активно слідкує за якістю сайтів, блокує усі нулені двигунці і т.д., а в укоза донедавна і взагалі пхп не було, хоча, звісно, і можна через джава скрипт щось там було заінклудити, але із таким ж самим успіхом віруси знаходять і на сайтах платних хостингах.

Та й, як правило, віруси попадають через власника сайтів, які просто зламують, а на укозі я й не знаю чи є фтп, тобто імовірність зараженого сайту, як на мене рівна у всіх. Та й, якщо «Вконтакті» так сильно піклується про безпеку, то хай сам перевіряє чи нема там вірусів або якимось чином користується перевіркою гугла. Тоді я повірю, що вони піклуються про безпеку дійсно, а не просто на словах. А наразі це просто пшик, який нікому не потрібен. а лише заважає. Задовбався вручну копіювати посилання на сайті у вконтакті.

Доповнення: у твіттері мене виправили, що блокує по доменам. І, як виявилося, то таких доменів уже досить мало, навіть pp.ua не блокує. Рідні укозівські блочить.

А взагалі, якщо у вас є якісь проблеми і ви не знаєте чи сайт заражений чи ні, то заходьте на сонник онлайн.нет і по своїх снах визначайте не лише те, чи сайт заражений, а й те чи потрібно на нього взагалі заходити. І ваше життя зміниться!

Share