А чом би й ні?

Do you a photographer? See photo blog posts on Novisse. Best of photography around the world.

Минулої ночі прийшла наступна ідея:

30-50 гривень на місяць для великої частини українців не така вже і велика сума. Я тільки за останні три дня з’їв морозива на 50 гривень, тобто я міг би й спокійно відмовитися його заради хорошої справи. Чи там хтось не скурить 5 пачок цигарок і т.д.

Так ось, було б круто зібрати, припустимо, людей 1000, які б кожен місяць нараховували вищезгадану суму на якийсь рахунок, щоб в результаті на ці гроші була видана книга молодого автора.

Чесно, не знаю скільки вартує видати книгу, але якщо взяти середньостатистичну ціну книги, то цієї суми має бути достатньо 1000 екземплярів, як мінімум, хоча мені здається, що і на 2000 тисячі вистачить. Якщо у нас буде 2000 екземплярів, то по 1 віддається тій тисячі, а іншу продається за скількись там грошей (можливо тих ж 50 гривень).

Обирати книгу голосуванням чи довіреним журі, але це вже не так важливо, бо де взяти тих 1000 людей?

Share
 • Sm.A.M

  Таким шляхом можно зiбрати на що завгодно) Але наoщо комусь ця книга? Кожний природньо думає про себе, а в честність жюрі взагалі ніколи ніхто не повірить. Доречі, багато книг, а особливо журналів у продажу вартують менше собівартості друку. Якщо тверда кольорова обкладинка і кольорові ілюстраціі 300 сторінок, то книга не може вартувати менше 100 грн. Це тільки друк.

  • Анонім

   ніхто не говорить про кольорові ілюстрації і ще щось там.

   кому треба? ну мені здається є у нас багацько людей, які цікавляться літературою і були б не проти цього.

   • Sm.A.M

    Ті, що цікавляться – йдуть, та купляють готове, нащо їм спонсорувати когось?

 • Боюсь, ідея не виправдовує себе, якщо згадати про нещодавно відкритий сервіс ProstoBook.com.

  • Анонім

   вперше чую про цей сервіс 🙂 і то трохи не то…