Йдемо на концерти разом

Вже є плани на майбутнє щодо відвідування хороших концертів. Можливо хтось ще захоче піти 🙂

Почнемо із найближчого, про який я й взнав сьогодні. Це, як на диво, безоплатний концерт гурта Юркеш у Портер Пабі. Концерти проходитимуть 22 січня (вул. М. Рибалко 10) та 29 січня (вул. Мішуги 3-А). Попадаю(я на це надіюся) на другий концерт, але хто його знає, як воно буде, бо 28 святкування «екватора».

А далі цікавіше, бо до нас приїздять уже зірки світового масштабу, яких хочеться дуже почути. І це все в квітні, який обіцяє стати дуже музичним.

14 квітня в Чернівцях буде виступати крута пост-рокова група God Is an Astronaut. Інформація ще не точна та й поки про подію пише лише на last.fm, але вже кажуть і приблизні ціни на білети — 100-150 грн. Дуже надіюся, що так і буде, бо багато знайомих уже планує поїздку на концерт.

А вже 22 квітня Київ рватиме німецька металкорова група Caliban. Білети вже продають і на даний момент найдешевший 100 грн. Ціни обіцяють підійняти, тому поспішіть.

Діліться і ви майбутніми концертами!

Затишний інтернет-магазин книг. Чудовий книжковий інтернет магазин Київ. Купити книги ще ніколи не було так просто!

Share
 • yan4esko

  На Астронавтів їдемо обов’язково, якщо інформація не фейк)

 • Астронавти не фейл, йду. Калібан також, ще надибав 12 лютого в клубі Ленін серйозне мошпіт концерт, ще й колєги ВСЕ= виступають http://vkontakte.ru/event22536437

 • тю, за 30 то гривень) я теж там буду 12 лютого)

 • за 30 такий перелік гуртів. може щось таке почую на тому сейшені, що захочеться ще і ще в офлайні слухати 😉

 • А у мене вже заброньовано особистий квиточок 🙂 Тепер головне – вирватись зі Львова посеред робочого тижня.Надскладне завдання…

  • Анонім

   на астронавтів заброньований? де і як це можна зробити?)