Змінюємо свій смак

Чи подобалося тобі в років 10 вперше пробувати пиво, вино (чи ще якийсь алкоголь)? Чи сподобався тобі цей смак? Як правило, більшість дітей кривляться і кажуть — фуууууу.

Чи подобалася тобі перша цигарка? Чи подобався тобі той дим, який входив у твої легені?

Якось так складається, що під тиском довколишнього середовища, ми ще у підлітковому віці наробляємо собі смак, якому подобається алкоголь. Цю зміну смаку я спостерігав і в універі, коли люди лише починали пити. Їм спочатку це не подобалося, але мало помалу люди звикають до цього.

Це саме і з цигарками — люди кажуть, що вони заспокоюють. Ти лише посміхаєшся на це, але, коли приходить відповідний момент, то ти пробуєш палити, тебе це наче заспокоює і ти просто далі палиш, бо ти думаєш, що це допомагає, але це й дійсно так, бо ти себе вже налаштував на це.

Так, просто роздуми на тему «Чому ми палимо та п’ємо?». Ми просто слабкодухі.

Розпродажа орбитреков в Киеве. Покупай орбитреки недорого. Орбитрек со скидкой.

Share
  • це дійсно так. НІКОМУ з першого разу шкідливі звички не подобалися. і сигарети заспокоюють менше ніж гризіння нігтів:) я курив півроку і потім так само легко кинув як і почав. люди люблють знаходити пояснення своїй слабкості

  • ніколи не палила цигарки. п’ю лише те, що подобається на смак — темне пиво, сухе вино, деякі настоянки трав’яні.
    вперше дійсно не сподобалось пиво — але то було роки в три, дідусь пожартував, що то лимонад. але думаю не сподобалось, бо то було світле пиво : ))))

  • Переконливо)

  • zymova, ну мені, мабуть, алкоголь з першого разу до років 16 ніколи не подобався, це треба було просто для п’янки і т.д. а зараз дійсно отримуєш задоволення від червоного сухохо вина, випивши його навіть трішки, а не літрами)))

  • EEwko

    Новый классный ПВП-сервер Freya х2011. http://l2pla.net Много разных ивентов. Саб, нубл без квеста. Главное тут – фан. Стань лучшим!