Packard Bell NetStore 3500. Опис

Вже дуже давно обіцяв у себе на блозі провести огляд кишені Packard Bell NetStore 3500. По багатьом причинам цього не було зроблено, але обіцянку треба виконувати.

Основна причина затримки – бажання купити новий USB-кабель типу A-B. Ось це і єдина проблема цього девайсу. Як виявилося, він погано працює із довгими кабелями (у мене був 3-метровий, який я використовував для принтера), бо тоді він починає глючити, доступ до вінчака пропадає, комп висне. Я вже думав забути про кишеню, але взяв кабель від старенького принтера і «о, диво!» все працює, але швидкість передачі лише 1МБ, бо кабель такий. Я все чекав на те, що придбаю нормальний кабель, але нема часу та й використовую я вінчак виключно для музики, тому мені й вистачає такої швидкості.

Шуму від кишені рівно стільки, як і від мого ноута, тобто його майже нема.

Висновок:

За час використання із повільним кабелем глюків не знайдено, тому якщо вам потрібен вінчак лише для фільмів та музики, то я б радив брати цю кишеню, а ось у роботі із програмами можливі глюки у вигляді зависань вінчака або всіє системи.

Замовляй для найближчих людей хороші Памятники, брусчатка из гранита. Коростышев. і вони будуть дуже раді, якщо ти їх поставищ саме в Коростишеві або їм буде все рівно де, головне, щоб гранітні.

Share