дещо про гопів

Сьогодні читав статтю Де в Тернополі «тусуються» гопники.

Цитата однієї жінки:

— Я вважаю це трагедією. Молоді люди, якими могли б пишатися рідні, поводяться, як тварини, – каже тернополянка Олена Гусів. – Куди їхні батьки дивляться? Вони ж бачать і розуміють, що їхні діти, нехай їм вже й по 20 років, ходять невідомо де, повертаються додому п’яними. А влада куди дивиться? А міліція? Серед молоді наркоманів багато. У мене двоє дітей. Я такого ніколи б не допустила.

Невже вона не розуміє що 3 20 років вже нікому нічого не зробиш? Невже вона дійсно думає, що від батьків усе так залежить? Ну, звичайно. можна дитину тримати усе дитинство у квартирі чи то будинку, водити в театри, вчити правильним манерам і т.п. Я не знаю, що із такого виросте, але, як на мене, такій людині потім буде важко. Я виріс на тих вулицях, що подані у статті, і я й не знаю, що на мене вплинуло, що я виріс такий. як є, а не такий, як більшість там.

Можу виділити два моменти, які мене змінили:

— ліцей, в якому я вчився. він мене дійсно змінив, хоча не так ліцей, як ті з ким я вчився;
— музика. Важка музика дуже вплинула на мене у свій час, хоча чи добре це чи погано я не знаю. Вічні депресії у класі 10, то не є файно, але зараз ж все ок 🙂

А щодо гопів, то вони виникають і в благополучних сім’ях і таких, тому не вгадаєш ким стане твоя дитина, як би не виховував, хоча я можу і помилятися.

Если вы хотите уйти от жизненной суеты, вам надоели соседи, машины на улицах, купите или наймите виллы на самуи для душевного и физического отдыха. Ваши дети, жена или лучшие друзья будут очень рады такому шикарному отдыху!

Share
 • Маю приклад свого колишнього однокласника – прекрасна сім’я, гострий математичний розум,характер чуйний…
  Після “прилипання” у десятому класі до гоп-компанії перетворився на любителя легких наркотиків та звичайного “гопніка” з усіма загальними ознаками такого.
  Тому цілком погоджуюсь з останнім абзацом посту…

 • Гопи є у всіх країнах. Не знаю, чому люди туди сунуться, але то їх власний вибір. Їм подобається забухати, накуритись, відібрати зарплатню у п’яного чолов’яги і т.д. Але то погано.

 • Serjart, ну чому сунуться. переважна білішть такими стаями, бо виросли серед таких, в інших може бути такий випадок, як навів коментатор вище, адже у класі 10 люди дуже легко потрапляють під вплив.

  варіантів може бути безліч

 • насправді таки залежить від батьків. і дуже багато.
  і не тримати треба й невипускати, а виховувати особистість з малечку.
  а якщо на дитину забивають і потокають всім її капризам, то і виросте невідомо що, яке вважатиме, що набухатись це кльово!