дещо про гопів

Сьогодні читав статтю Де в Тернополі «тусуються» гопники.

Цитата однієї жінки:

— Я вважаю це трагедією. Молоді люди, якими могли б пишатися рідні, поводяться, як тварини, – каже тернополянка Олена Гусів. – Куди їхні батьки дивляться? Вони ж бачать і розуміють, що їхні діти, нехай їм вже й по 20 років, ходять невідомо де, повертаються додому п’яними. А влада куди дивиться? А міліція? Серед молоді наркоманів багато. У мене двоє дітей. Я такого ніколи б не допустила.

Невже вона не розуміє що 3 20 років вже нікому нічого не зробиш? Невже вона дійсно думає, що від батьків усе так залежить? Ну, звичайно. можна дитину тримати усе дитинство у квартирі чи то будинку, водити в театри, вчити правильним манерам і т.п. Я не знаю, що із такого виросте, але, як на мене, такій людині потім буде важко. Я виріс на тих вулицях, що подані у статті, і я й не знаю, що на мене вплинуло, що я виріс такий. як є, а не такий, як більшість там.

Можу виділити два моменти, які мене змінили:

— ліцей, в якому я вчився. він мене дійсно змінив, хоча не так ліцей, як ті з ким я вчився;
— музика. Важка музика дуже вплинула на мене у свій час, хоча чи добре це чи погано я не знаю. Вічні депресії у класі 10, то не є файно, але зараз ж все ок 🙂

А щодо гопів, то вони виникають і в благополучних сім’ях і таких, тому не вгадаєш ким стане твоя дитина, як би не виховував, хоча я можу і помилятися.

Если вы хотите уйти от жизненной суеты, вам надоели соседи, машины на улицах, купите или наймите виллы на самуи для душевного и физического отдыха. Ваши дети, жена или лучшие друзья будут очень рады такому шикарному отдыху!

Share