вуха+кишеня+sokol.ua

Сьогодні нарешті забрав замовлені мною вуха і кишеню для вінта. Не зважаючи на пост Ярослава, я пішов за товаром, бо вже не хотілося замовляти деінде. Проблем із забором товару не було, хоча, на скільки я розумію, ходили ми у різні офіси, бо на Петрівці він дуже малий.

Вуха я взяв Sennheiser HD 201. Все ок, але баси все ж таки трохи слабуваті. Але за день до такого звучання вже звик.

Наступна покупкка Packard Bell NetStore 3500. Ось тут я й думав, що попав під поганий сервіс магазина, бо юсб-кабеля не виявилося, а в самій інструкції я не знайшов перелік шнурів і т.д., які мали йти з девайсом. Написав у тех-підтримку і просто запитався чи має бути відповідний шнур. На що вони відповіли, що так. На претензії про те, що його не надали, отримав уже «відмазку», яка голосила, що у наборі йде рендомно пачт корд або юсб-кабель. Видно самі не знали, що казали. В результаті вони мене не кинули, бо дійсно цей кабель не йде у комплекті, але тех. підтримка некомпетентна. На рахунок самої кишені, то поки парцює наче нормально.

Рыболовство это очень приятный процесс, вы можете хорошо провести время с своими друзьями. Ловля щуки приносит удовольствия и пользу. Щука очень полезна, узнайте как правильно ловить щуку на спининг и выловить большой экземпляр.

Share
 • www

  Мега реклама для інтернет-магазину ))

 • У нас сервіс дійсно відсутній скрізь, навіть елементарний. А ще підтримка інет-магазинів досить часто любить не надавати гарантійні талони на продукцію. Потім так буде простіше відмазатись, що ви самі загубили.

 • Ми дійсно були у різних офісах. Я був у головному, що знаходиться на Русанівській набережній (чи принаймні знаходився там 2 роки назад)…

 • вітаю. перше: кишені packard bell в україні неофіційно, «по сірому» — тому про нормальний сервіс забудь. друге: ціна… класна, хочу й собі таку, і пофіг сервіс =)

  тепер головне: чи кишеня й справді ide’шна? засилля тих sata призвело до того, що нормальну кишеню для старого 250-гігового диска, знятого з пк і закинутого на полицю (гіги фільмів та музика!) знайти неможливо, а коли що й знайдеш — то гадаєш, чи ті китайські поробки узагалі працюватимуть…

  тому буду вдячний за звіт про роботу кишеньки — і піду замовляти й собі =)

 • tivasyk, якщо не забуду, то через декілька днів напишу усі плюси та мінуси, які виникли) а то користуюся всього 2 дні 🙂

 • чекатиму — підписався на коментарі =)

 • Marky

  а чим тобі Розетка не сподобалась?
  там і ціни подешевше…

 • Marky, вуха на Соколі дешевші на 1 гривню :D) але основне це те, що підходящих карманів я там не знайшов.