вуха+кишеня+sokol.ua

Сьогодні нарешті забрав замовлені мною вуха і кишеню для вінта. Не зважаючи на пост Ярослава, я пішов за товаром, бо вже не хотілося замовляти деінде. Проблем із забором товару не було, хоча, на скільки я розумію, ходили ми у різні офіси, бо на Петрівці він дуже малий.

Вуха я взяв Sennheiser HD 201. Все ок, але баси все ж таки трохи слабуваті. Але за день до такого звучання вже звик.

Наступна покупкка Packard Bell NetStore 3500. Ось тут я й думав, що попав під поганий сервіс магазина, бо юсб-кабеля не виявилося, а в самій інструкції я не знайшов перелік шнурів і т.д., які мали йти з девайсом. Написав у тех-підтримку і просто запитався чи має бути відповідний шнур. На що вони відповіли, що так. На претензії про те, що його не надали, отримав уже «відмазку», яка голосила, що у наборі йде рендомно пачт корд або юсб-кабель. Видно самі не знали, що казали. В результаті вони мене не кинули, бо дійсно цей кабель не йде у комплекті, але тех. підтримка некомпетентна. На рахунок самої кишені, то поки парцює наче нормально.

Рыболовство это очень приятный процесс, вы можете хорошо провести время с своими друзьями. Ловля щуки приносит удовольствия и пользу. Щука очень полезна, узнайте как правильно ловить щуку на спининг и выловить большой экземпляр.

Share