Чай

Останнім часом п’ю дуже багато чаю. Минулого семестру купував переважно мінеральну воду, щоб втамовувати спрагу, а цього ґрунтовно підсів на чай. Люблю змішувати чорний із зеленим та м’ятою і пити це все у півлітровому горнятку, яке десь провтикалося на днях. Треба буде придбати нове, а то пити із 250-грамового не можу — це надто мало.

Як показало міні-опитування у твіттері, люди п’ють по 3-5 раз чай на день. Об’єм їхніх горняток я не встановлював, але думаю десь від 250 до 500 грам. Деякі люди не люблять чай, але на заміну йому вони у приблизно такій ж кількості п’ють каву.

Кава — це добре, але від неї мене тягне на сон та й нею не нап’єшся, а лиш посмакуєш. Особливо якщо вона із молоком чи вершками та ще й має підкріплення у вигляді чорного шоколаду(в ідеалі) або снікерсу(у меншому ідеалі).

А які у вас улюблені чаї, кави чи інші напої?

купить интересные футболки для программистов в Украине

Share
 • Чай п”ю зі звичайної чашки, але багато, разів 5-8 на день.
  Зазвичай не дуже вибагливий до вибору марки – в часи скромного студентства бували і пакетики Бесіди за 3.50 грн :))
  Тепер люблю Greenfield медовий або якісь фруктові суміші.
  Каву не вживаю.

 • hellveen, ну минулі два семестра я і пив чай із пакетиків, але якось цього вже не хочеться… хоча ґрінфілд ще нормальний відносно тих ліптонів, бесід і ще хз чого.

 • Я думав то мене одного від кави на сон тягне))) Я п’ю чай останнім часом пересів на карпатський з трав. Він дорожчий, але хоть чуть натуральніший за інші…

 • Vovkylaka, треба буде і собі десь в Києві пошукати чай на карпатських травах.

  а в Тернополі ти де купуєш?

 • G3D

  Я п’ю в основному каркаде або чорний міцний без цукру) П’ю багато — чашки 4-5 на день (півлітрових), доволі навіть непогано)

 • люблю і чай і каву.
  каву п’ю зранку або в улюблених кав’ярнях. і останні три роки в аеропорту.
  вдома чай. багато чаю. маю улюблену велику чашку десь близько 400 мл. чай різний, практично будь-який. чорний, зелений, трав’яний, фруктовий, ягідний.
  що чай, що каву п’ю без цукру, без молова, без вершків. каву можу з коньяком.

 • Ну я в Сільпо беру. він отакий на вигляд http://3.bp.blogspot.com/_xeqvUWhkMps/TFVBeRs2vuI/AAAAAAAAAQU/4AZ58-n14rk/s1600/9+%D0%BB%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B8+%D1%8F%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8.JPG

  він ніби і з трав, але вседно має ароматизатор. але спробувати варто

 • П’ю чорний широколистий без цукру чашкою 0,45 л. У нас в супермаркеті він називається “Для мами”. )) Бажано не міцний.