Хочеш десь розмістити свій блоґ?

Часто зустрічаю пости типу – «розміщу ваш блоґ чи проект у себе, якщо мені сподобається його тематика». Часто така співпраця не призводить до чогось хорошого, хоча деякі блоґи, які я знаю досі так і живуть. Та й у самого на хостинг є декілька чужих проектів, які мені сподобалися, але через закінчення терміну хостинга могли закритися. Те, що люди допомагають у такий спосіб можна пояснити декількома факторами:

1.Їм подобаються ці проекти і вони хочуть їх далі читати.
2.Їм подобається ідея і вони мають надію, що автор доведе її до пуття.
3.Вони просто хочуть підтримати українські проекти.
4.Це проекти їхніх друзів 🙂

З моєї точки зору – це основні чотири причини для того, щоб комусь надати безоплатно або на якихось умовах місце на своєму сервері чи хостингу. Я б і сам з радістю надав би щось комусь, але в останній час думаю, щоб ще самому усього вистачило, хоча навіщо мені мінімальний тариф на databunker.com.ua, який я отримав на #lvivtwevent я не знаю, тому якщо хтось дуже його хоче і запропонує файну ідею та її втілення, то можливо я і надам цей хостинг саме цій людині:)

Також один із українських блогерів на данний момент пропонує надати місце під один блоґ, тому можете звернутися й до нього – http://konus.org.ua/free-blog/.

І на правах реклами:

Придбати купівлю домена для свого блогу ви можете в українського хостера, який в честь свого дня народження зробив досить хорошу акцію на купівлю доменів. Низькі ціну діятимуть у проміжку часу від 07.09.2010 до 07.10.2010. І хоча у свій час у них були деякі проблеми, але зараз по сайтах, які досі залишилися у них я більше такого не помічаю 🙂

Для того, чтоб на вашей стройке все делалось быстро и качественно используйте бульдозер. Для этого можно арендовать бульдозер дт-75, он упростит все ваши задачи.

Share