#lvivtwevent – 5

#lvivtwevent

Уже скоро відбудеться #lvivtwevent – 5, а наче недавно був лише 4(всі пустили сльозу…). Ще тоді я розвіртуалився із багатьма хорошими людьми з якими багато спілкувався в неті і з тими з якими почав активно спілкуватися. Ця зустріч змінила мій твітивізм(О_о) на краще(всі пустили другу сльозу…).

А тепер чекаю усіх своїх 839 фоловерів(на момент написання замітки) на TWI-окупації, де буде мега-круто, мега-жирно, мега-мега та мега-класно і це все без перебільшень 🙂 Думаю більша половину із тих, що прийде я вже фоловлю. Ну чомусь мені так здається.

Жаль тільки, що у мене скоріш за все не буде воєнної форми чи ще чогось такого. Просто у мене їх нема, а шукати чи купувати чи орендувати нема ніяких ресурсів, а жаль…

І ще якщо хтось поїде на «Наш фест», а не на івент, то ви ЗРАДНИКИ і видаліться із твіттера уже 😀 (жарт, але в кожному жарті…)

До зустрічі, твітеряни!

Share
  • Костюм можна орендувати з пристойною знижкою, проте вистачить і якогось елементу:) Так буде цікавіше на зустрічі. А ті хто в Звенигород поїдуть, можуть трошки там і трошки в нас побути:) Але порохівка не безмежна, також всі не вмістимось 🙂

    Цього разу будемо дивувати народ більше. Головне фото-відео незабути, бо буде багато можливостей 🙂

  • коли писав про костюм, то не знав, що мені підкине хорошу ідею одна не твітерянка, тому елементи будуть 🙂

    ну можна і поїхати на один день в Звенигород, але не думаю. що хтось буде так робити 🙂

    а фото-відео. то проблематично. ще не розжився на щось нормальне. хіба з дому візьму поганеньку мильничку.