Спотворення українського гімну

Я думаю вже всі чули або хоча б чули про український гімн у виконанні українських нацменшин. Таких, якщо я не помиляюся, має бути 14, а зараз є біля 7. За реакцією людей на це «дійство» я спостерігаю у твіттері та тернопільському форумі. Реакція людей мене дуже дивує, адже усі радіють, що усі такі добрі росіяни, грузини та білоруси співають наш гімн на своїй мові, хоча якраз за перших найбільше «гнівних» коментарів. Типу росіяни без радості його співають. Мені цікаво, як би ви співали російський гімн українською мовою? 😀

Це все якесь знущання над нашою святинею. Якби вони співали українською, то, будь ласка, нема питань, але споганювати наш гімн чужою мовою – це для мене гидко. Було б набагато приємніше, якби вони вивчили українську, пізнали якісь наші цінності чи ще щось, а дешевий піар чи то спроба виховати толерантність до цих нацменшин мене обурює. Також я б не був радий, якби будь-яка нація зробила таке ж сама, а наші українці із усмішкою на лицях та вдаваною гордістю виспівували чужий гімн.

Купи тренажер! Крутая онлайн продажа тренажеров и доставка в Киеве. Продажа тренажоров онлайн.

Share
 • по-перше гімн — не святиня! до чого тут релігія?
  по-друге — приколу співання українською всім нацменшинами по-черзі як на мене не має сенсу. а показати, що й іншою мовою він такий же гарний — цікаво.
  по-третє росіяни дійсно співають сумно (так я це писала в твітері))), а решта дуже радісно (одні цигани чого варті) та щиро.
  по-четверте — я б не співала російський гімн якби в них була така акція, з однієї простої причини — я живу не в Росії і не є їхньою нацменшиною.

 • 1.ну на рахуно святині, то вже як для кого. я виражав своє ставлення.
  2.мені він іншими мовами не гарний. мені бридко таке слухати.
  3.ну просто а як вони ще могли співати український гімн? 🙂
  4.якби я жив у Росії чи ще в якійсь країні. тьху-тьху, то не співав би чужого гімну. це було б для мене принизливо чи шо.

 • 3. ну за твоєю логікою так мали співати його всі, не лише росіяни
  4. вони є громадянами України, тому це і їхній гімн також

 • 3. мені здається із росіянами у нас зовсім інші стосунки, аніж з іншими нацменшинами.
  4.тут вже питання чи вони так вважають. чи багато нацменшин вважають українськиї гімн своїм?(чесно я й сам не уявляю скільки так вважають, але думаю меншість)

 • Снобство. Тебе особисто образив переспів гімну? Подай в суд.

 • нехай буде снобство 😀 мені неприємно, що з гімну зробили клоунаду.

 • Не знаю, де ти побачив там клоунаду. Мені дуже сподобалось отаке “переосмислення”. Особливо сподобалось грузинське “Ще не вмерла”… Від душі!

 • у кожного своє бачення. мені це неприємно і не думаю, що щось змінить мою думку на це. але більшості подобається. ця більшість як серед людей чию думку я дуже поважаю так і серед тих до кого мені пофік.