#lvivtwevent звіт

Нарешті вже відійшов трохи від емоцій та від змучення і сидячи вдома, бо вчора на поїзд до Києва не потрапив, напишу, які у мене враження і що взагалі думаю про цю мега-подію 🙂

Починаю, як не дивно, із великої подяки @Taras за все, що він зробив для уркаїнських твітерян! Щоб хоч якось віддячити завжди радий допомогти чим зможу, а також надаю постові із свого блогу на безоплатній основі, якщо треба. Тарасе, звертайся 😉

Тепер розгорну свою думку на рахунок івенту.

Прийшов, сів за стіл із @Ola_bilo4ka, @Rostyslav, @maxzalevski з ними я і мав бути в команді, але @werter мене випхав капітаном у іншу 🙂

Екскурсія гарна, пізнавальна, дощова 🙂 Квест хороший, але задовгий. Побажання на наступні рази скоротити його ще й якщо іде дощ 🙂 Також були деякі проблеми із координаторами із отриманням і відправленням завдання. Було б добре одразу видати усім 10, а потім люди прибігають і показують фотки. У когось 7 з 10 правильно, а у когось 10 з 10. І так визначати переможця. І так командна «А я не знаю» – @Vovanada, @werter, @LidkoO, @kasanka, @_Navka_, @_ItsOnlyMe_, @Sidirom, @SpyFinch, @MustangUA. Ми кращі, хоча й треті 😛 Особливо доставляло, коли дзвонили у CafeCafe і декілька раз відбувається ось такий приблизний діалог:

-А яка це команда?
-А я не знаю!
-Як це не знає?
-Та це команда така! 😀

Vovanada Taras
фото стиряно у @Ola_bilo4ka

Отримую подарунки від @Taras для команди)

Далі були 140 секунд слави на яких просто без виключення усім сподобався танець браузерів 🙂 @blogoreader та @alnozima так тримати!

Дійшло і до гоцанки. Ну тут просто мегазалік за підбір груп! Хмародери просто порвали усіх. Хто знає підкажіть ще назву третього гурта. Усім велика подяка хто відривався на повну і не жалів себе та своїй рук, ніг, голів і усього тіла.

А далі зупинка(_NAVkA_, привіт, а то я сам туди б не дійшов :)), вокзал, зал очікування за 3 грн і розмова в ньому із @masterpiecer. Самому було б нуднувато чекати один і то й ж поїзд. І 2.30 – рідний Тернопіль!

Дякую усім 😉

Заказывайте отличные Окна в Святогорске и чувствуйте себя в полном комфорте, тепле и без шума. Это хороший выбор для офиса, ваши подчиненные будут очень довольны, зимой их продуктивность возрастет.

Share