#openwebcamp

Останнім часом щось розходився на заходи такого роду 🙂 Взагалі було цікаво, інколи пізнавально і я вдячний організаторам за те, що мав змогу щось почерпнути із openwebcamp.

Пройдемося по докладах.

Віталій Рибалка розказував про те, як зробити сайт швидшим. Була деяка цікава для мене інфа, а саму презентацію можете переглянути на його блозі.

Константин Лепихов. XUL OS & Android. Просто не цікава мені тема.

Юрій Артюх. Розказував про CSS3 і HTML5. У більшій мірі прийшов заради цього докладу. У результаті взнав про ці технології, бо до цього взагалі не цікавився. Тепер є матеріал для роздумів і чекаю поки Юрій викладе презентацію написано із допомогою CSS3 і HTML5.

Тимофій Бабич. Інтернет через рожеві окуляри і тут я зрозумів, що мені й так добре, а якоїсь користі із докладу не виніс.

Ігор Кононученко. Використання тега Canvas. Чесно, то до цього я нічого про нього не знав. Тепер задумався над тим, щоб хоч розібратися що й до чого там. Думаю має пригодитися у майбутньому. А маріо на канвасі теж потішило.

Вадим Макеев. Універсальний мобільний сайт. Розказано все цікаво та корисно. Реально не задумувався на мобільними користувачами, але тепер прийшов і їхній час.

Олег Боднарчук. Відкриті медіа-формати. Нічого нового та цікавого для мене, якщо чесно.

Сташ Малолепший. Співробітник firefox розказував в загальному про веб. Було цікаво просто послухати його, хоча й розумів я через слово…

Шукай інформацію про веб на український форум. Це завжди цікаво та корисно.

Share