#lvivtwevent

На 10 квітня усі українські твітеряни просто повинні мати однакові плани! У Львові планується вже 4 зустріч, хоча я на 3 попередніх не був присутнім, але цього разу вже планую підтримати цю хорошу ініціативу Тараса(Electric).

Як казав вже вище згаданий організатор, має бути багато музики. Тепер залишається лише здогадуватися. Було б дуже круто, якби участь взяли українські зірки-твітеряни (Вкарчук, Каша Сальцова, Сестри Тельнюк).

Для мене ж, як для новачка у цьому дійстві не зовсім зрозуміло, як усе проводитиметься, але прочитавши дещо на офіційному сайті зустрічі я зрозумів, що усе буде на найвищому рівні 🙂

Цікавишся orient і хочеш взнати, що це таке? Ласкаво просимо!

Share
 • Хочу додати, що до організації зустірчі залучений не тільки я. Ось http://twitter.com/mrpetruccio є власником як сайту так і твіттер еккаунта і бере участь в приготуваннях. Та й кожен твітерянин може допомогати нам, наприклад написавши таку статтю:)

  Стосовоно виконавців загаданих в другому абзаці, я спілкувався з двома із трьох названих, маршрути цих груп не співпадають із Львовм в даний період часу, тому вони відмовились від участі.

  А що це таке дещо, що каже про найвищий рівень?:))

 • за mr petruccio я чесно не знав 🙂

  ну під дещо я мав на увазі взагалі весь матеріал. прочитавши звіти із попередніх евентів, плюс інфу про четвертий я зрозумів, що усе має буде на вищому рівні)

  плюс склалася довіра до тебе, як до відповідальної людини 🙂

 • Дякую за довіру 🙂 Не забудь привести з собою когось ще з твіттера 🙂

 • так склалося, що люди, яких я б хотів там бачити і так збираються йти 🙂

  трохи ближче до дійства будемо бачити, кого треба буде тягнути за руку)))

 • Вуйко Вертер має бути 🙂