Joomla vs WP

Joomla – це перша CMS, з якою я познайомився і після неї я довго не міг працювати із чимось іншим, адже вона мене повністю влаштовували. Але прийшов час створювати блог і я дійшов до того, що не доцільно для нього використовувати Joomla, тому заюзав усім відомий WP. Донедавна, дальше блогу на WP не доходило, але останній сайт на замовлення я все ж таки вирішив виконати на ньому.

Одразу кажу, що на CMS давно вже нічого не робив і на джумлі самій новій мало працював.

Якби я роби сайт такого типу (інформаційний портал), то я б однозначно використав джумлу, але тут поставало ще й питання у спрощенні та деякій зміні адмінки. Як мені здалося, то у ВП це легше зробити, як виявилося, я не помилявся, адже буквально за 30 хв зробив більшу половину спрощень.

Рішення якоїсь проблеми на WP мені легше знайти, аніж для Joomla, що теж зараз вже надає плюс, якого я ще не мав перед вибором двигла.

Які ж мінуси у WP відносно Joomla?

Це звичайно ж натягування шаблону на двигло. Уся ця купа файлів, які треба змінювати і т.д. Я й так ненавидів локалізовувати шаблони, а тут ще й таке. У джумлі все ж робиться в одному файлі, що, як на мене легше. Але помітив я тут і плюс у тому, що можна більш гнучко усе налаштувати, а в джумлі ж це робилося призначенням для сторінки нового шаблону.

Share