Чому opera, а не firefox?

Вічна тема, вічні холівари, але я виділю деякі нюанси на користь опери 🙂

-Коли ти жмеш назад, то опера не вантажить знову ту ж сторінку і ти можеш спокійно перейти хоч на 10 сторінку до того.
-Ctrl+Z. Перкрасна комбінація, якою можна вернути закриту вкладку.
-права клавішу + колесо прокрутки миші і вуаля – вибираємо міє закладками. рідко, але інколи допомагає, коли ми у повноекранному режимі.
-зручне читання рсс блогів
-зручний поштовий клієнт

ну також не забуваємо переваги мозіли – купа плагінів з якими вона ще більше тормозить, але часто допомагає 🙂 але для простого серфінгу по нету лише опера!

Ти хочеш взнати як стати хакером? Заходь до нас для повної інформації!

Share
 • Що правда, то правда))
  +1 за Оперу!

 • Тут реально сила звички. Юзав Мозілу, юзаю і буду юзати))
  а без вебДевелопер взагалі роботи не уявляю.

 • Круче всего- Google Chrome. Работает ВООБЩЕ без глюков, рсс через гугл ридер (в который можно зайти с любоко компа), и, как и в мозиле, куча плагинов! Хацкеры выберают ХРОМ! =)

 • G3D

  Особисто я за легкість, простоту, швидкість і розширюваність хрому =)

 • org100h, за плагіни згадував) теж інколи юзаю, коли щось роблю. тут йшлося про серфінг по нету)

  до тих хто за хром. не сильно пробував його юзати, якщо чесно. якось не пішло, але можливо прийшов час грунтовніше спробувати його відюзати))

  WeRteR :), мені до дупи, як він рендерить логотип))

 • Блін, так це чистої води розпал нової битви у цій холіварщині 🙂
  Юзаю ФФ вже більше 7-ми років і не можу відмовитись. Крута штука. А кількох людей я присадив на файерфокс… огого.. важко перелічити.
  Отже, то все фігня. Холівар буде тривати і тривати і на вкус і цвєт всє фломастєри разниє 🙂

 • Перепрошую за погану арифметику – замість 7-ми має бути 5-ти 🙂

 • Дивно, але в мене Опера гальмує значно більше Лисиці. Відкрити попередньо закриту вкладку? Є комбінація. Зворотня навігація? Нічого не перевантажує, все кешується (а кількість – вказується в налаштуваннях). Поштовий клієнт у браузері зайвий. Для RSS – Google Reader.
  Як завжди, найзручніше критикувати те, в чому людина не намагалась розібратись…

 • [LP]LordPro.teus, я думаю більшість тобі скаже, що у них опера гальмує менше. можливо для тебе рсс і поштовий клієнт зайві, але не для мене.

  яка комбінація?

  зворотня навігація. де таке налаштовується? – я не знайшов.

 • jin

  Відповім замість [LP]LordPro.teus. = ) Комбінація – Ctrl+Shift+T.
  Тепер щодо Opera: не знаю як у кого, а у мене з ОЗП вона не вигружає сторінки – поки не закрив її, всі відкриті раніше вкладки, сидять в пам’яті.
  Щодо клієнта для пошти і RSS, то це справді на смак, як і обновлення сторінки при поверненні назад. Для того, щоб запобігти обновленню якоїсь динамічної інформації з попередньої сторінки, в Вогнелисі достатньо увімкнути автономний режим.
  Не повіриш, але мене на твій блог занесло від дядька Гугля на запит “високомірність”. В тебе в архіві пост про початківців і ucoz завалявся. Давненько ж я тут не був. =)

 • оооо) jin, давно не списувалися) я й не знав, що у тебе блоґ є. додав в ррс в опері 😀

  ну і тут на рахуок комбінації. мені якось не виникало бажання читати мануали у мозілі, а в опері ctrl+z інтуітивно вийшло.

  за автономний режим дякую.

 • Гадаю, ні для кого не секрет, що головна проблема сучасного людства – нездатність читати мануали. Втім, не думаю, що це когось прикрашає.
  2jin, в мене не стільки проблеми з пам’яттю (на 4Гб, наче, працювати можна), скільки з просто параноїдальним кешуванням – інколи не знаєш, що робити, аби взяти актуальну сторінку (втім, було давно, коли востаннє користувався)
  P.s.: комбінацію не треба “вичитувати” – Історія, Нещодавно закриті вкладки, поряд з останньою все написано…
  P.p.s.: через редагування конфігу з файрфоксом можна узагалі неймовірне зробити

 • [LP]LordPro.teus, якщо я від чогось можу отримати все, що мені потрібно не читаючи мануала та не редагуючи конфік, то мене це влаштовує, а затрачати час у файрфокс на те, що не є саме для мене очевдиним мені не хочеться.

 • ууу… як тема “зайшла” – потрібно народу десь клави вбити)))
  ну що ж повбиваю і свою))
  для початку скажу, що у мене встановлені відразу усі найпопулярніші браузери, себто Firefox, Opera і Safari
  *Firefox – юзаю, бо знаю його як свої 5 пальців=) тут і комбінації клавіш “рідні” мені і плагіни які я вже напам’ять знаю)) окремо хочеться нагадати усім що Лисичка є OpenSource проектом, себто зробленим своїми для своїх=) от так от)
  *Opera – люблю її за Експрес-панель, просту синхронізацію, зручний рсс-рідер і прозорість в останніх версіях))
  *Safari – найшвидший (виключно моє імхо!) з усіх браузерів, та й в оформленні не останній, крім того, коли я мав проблеми з активацією вінди 7, Лисичка і Опера їй чемно підкорялися (тупо не відповідали при відкритті нової сторінки хвилин 5), ось тоді мене Сафарі і рятував))

 • snk

  А я перейшов з опери на google chrome тому що в опері останнім часом стала дуже сильно глючити

 • Александр Либиченко

  Я всегда пользовался оперой, пока не начал делать свой первый сайт http://uplinux.ru/ и перешел на  firefox, т.к для разработки дизайна сайта он мне показался лучше. Мне очень понравилось расширение firebug. Я за  firefox