Хм…Кіно в Україні?

Я не знаю на скільки це стара новина і можливо усі вже її знають, але Жан-Клод Ван Дам збирається відзняти бойовик в Україні. Сценарій вже написано в США та й буде він не повністю український, а американо-український, але ж залучатимуться українські актори та знімальна група.

Це все дуже радує, бо можливо ми побачимо якісний фільм світового рівня. До речі, назва майбутньої картини «Вежа». І взнав я про неї випадковим чином, коли у відеочаті мені іноземці почали казати: «Ukraine si cool. Shevchenko, Tower». Спочатку я взагалі не зрозумів про що вони мелють, але згодом вияснив 🙂

Але якось і сумно від цього, бо самі нічого не можемо зняти…

П.С. Можливо хтось порадить останні фільми українського кінематографу, якщо такі є?

Вам нужно отменное строительство бассейнов? Тогда обращайтесь к нам!

Share
  • Ну, варто згадати, що значна частина фільму “Перевізник 3” знімалася в Україні) Тому це фактично не перші голівудські зйомки в Україні.

  • ну я думав там було відзнято лише декілька моментів в Одесі походу.

  • Everything Is Illuminated – це фільм не українського кінематографу, але знімався на Україні, українські актори… Люблю цей фільм..))

  • Olya, дякую) треба буде переглянути.

  • а “Перевізник 3″ класний фільм
    в якомусь радянському фільмі я впізнав своє місто Чернівці лиш не помню шо то за фільм був

  • ван дамм… у нього є один справді хороший фільм, котрий вас здивує, якщо ви бачили ван дамма лише в бойовиках… називається цей фільм ж.к.в.д., дивіться.