Опера, Твіттер, Контакт і ще раз Опера

Інтернет магазин одягу для дітей. Купити дитячий одяг у нас можна за приємними цінами від виробника.

Сьогодні проснувся, нічого не підозрюючи оновив оперу, і тут почалися проблеми… 🙂

Тепер Опері захотілося віджети ставити окремо від неї самої, тобто він ставиться як прога і т.д. Це з одного боку добре, бо не потрібно включати оперу, щоб юзати сам віджет і цьому я спочатку зрадів, але після того, як у опера віджет для твіттера посилання не відкривалися я був трохи шокований.

Прийшлося задуматися над альтернативою. Спочатку поставив TweetDeck, але в мене до нього не любов і він ще із першого запуску, який був декілька місяців тому, не пішов. Так як зараз у мене постійно відкрита і мозіла я пересилив себе та запустив Echofon, який ну взагалі мені не сподобався – якийсь ніякий. Потім прийшла черга за twhirl, який мене влаштовує, але мені порадили Seesmic, на якому я й зупинився. Тепер можу подякувати багу опери, бо маю кращий клієнт для Тві.

Після цього прийшов час позапрошувати людей в групу і вуаля – а скрипт масового додавання не працює 🙁 Тепер у мене стоїть нова версія та 10.10 паралельно.

Що ж до самої Опери, то дизайн, як на мене, став кращий, а так крім цього та окремих віджетів я ніц не побачив нового. І ще вони нарешті покращили свій пошук.

Share