Штраф за відмову поступатися місцем

Кабінет міністрів хоче ввести закон за яким можна буде штрафувати громадян, які не поступаються місцем похилим людям та батькам з дітьми до 10 років.

Як ви це уявляєте? Сидить у кожній маршрутці, тролейбусі, автобусі дядько і контролює чи поступилися місцем? 🙂 Якщо ніхто цього не зробив, то ціла маршрутка скидається на штраф 🙂


Також не можна заходити із морозивом, а от із піцою чи тортом ласкаво просимо? 🙂

Думаю такі закони видавати безглуздо, бо це крок назад, якщо людина не розуміє, що треба встати, коли батько заходить із малою дитиною, то тут вже нічого не допоможе. Діяти треба інакшими методами, а саме виховувати ще у школі чи дитсадку ставлення до таких ситуацій.

Та й інколи ставати для якоїсь нахабної бабки зовсім нема бажання, коли вона заходить в маршрутку і дивиться на тебе, як на лайно, бо ти сидиш. Або ще випадок із життя однієї людини: половина транспортного засобу вільна, а підходить бабуся і вимагає стати, бо вона там завжди сидить О_о

І ще питання. Куди усі бабусі їдуть зранку? О_о

Тебе нужен сертификат соответствия укрсепро? Тогда заходи к нам на сайт.

Share
 • Добре, що не всі бабусі єхидні. 🙂 Та я забув коли останнього разу сидів в громадському транспорті. Це принципово, набридло коли оці самі бабусі і дідусі виносять мозок (хоча раніше я і так поступався місцем).

  А відносно законів, то я бачу чим далі тим маразм стає крепшим. )))

 • kasanka

  Закони дійсно безглузді… Часом ті бабусі ще здоровіші за нашу молодь) Особливо цікаво спостерігати як вона за маршруткою біжить (і таки наздоганяє), а в салоні усі сили її раптом покидають…

 • я особисто рідко бачу стареньких в маршрутках, бо то дорого на відміну від безкоштовного для пенсіонерів громадського транспорту.
  але завжди поступаюсь. сумно тільки дивитись на їх розчулені обличчя і чути здивоване дякую. так наче їм вперше в житті дали сісти.

  але деякі бабусі самі винні в дечому, бо онуків вчать сидіти, коли самі стоять. так не правильно.

 • ну в Тернополі у маршрутках є пільги, тому там їх достатньо.

  за онуків теж правда.

 • ну в Київських теж є одне-два місця пільгових, але ж то все.

 • ну не знаю, що в Києві, бо усі люди похилого віку, які заходили в маршрутки на моїх очах платили

 • знач або вони себе поважають надто, або в салоні вже були інші пенсіонери