Трохи філоСофізму

Вирішим вам навести деякі цитати із нашої книги по філософії. Можливо це я дурний і нічого не розумію, але мені вони здаються якимось безглуздими… Судити вам.

1. Якщо злой й існує якимось чином, то існує воно в неіснуючих речах, як деякий вид неіснуючого… Неіснуюче ж – це не взагалі неіснуюче, але тільки відмінне від неіснуючого…

Про що вони? О_о

2. Тож коли філософ спілкується з чимось божественним і впорядкованим, він, наскільки це можливо для людини, сам стає впорядкованим і божественним. А звести наклеп можна на нього завжди.

Угу, типу відмазали філософів чи що?

3. Яка мені користь із філософії, якщо є рок?

Ну тут малося на увазі не той рок, але яка мені користь від неї?

4. З огляду на це треба визнати, що в людині не присутня ніяка субстанційна форма, окрім однієї тільки субстанційної душі, і що остання, коли віртуально зберігає в себе душу чуттєву й душу вегетативну, насправді зберігає в собі форми нижчого порядку.

Початок розділу, тому з огляду на що я маю зробити такі висновки хз, але що за віртуальне збереження? у нашої душі є віртуальна пам’ять?

Можливо мені хтось щось розтлумачить і я не такий пропащий?

І на останок одну фразу зі тві: Немає місця краще ніж«тут».«Там» нітрохи не краще ніж «тут». Коли твоє «там» стане «тут»,ти отримаєш інше «там», яке знову здаватиметься краще, ніж«тут». vanilochka

Хочеш посмотреть на новые бассейны? Тогда тебе к нам.

Share
 • Філософія це така штука, що ппц. Цікаво що вони курять? ))

  1. Можливо ту говориться про те, що зло це типу емоційний відгук на якусь події. Його ж фактично немає. Воно типу є, але водночас його і немає. Дивлячись під яким кутом дивитись.
  2. Це підключення через ві-фі до “вселенського розуму”. Типу філософ видумав нові думи, але реально їх підсунув “вселенський розум” і видав за власні думи філософа. Так як ці думки не підтверджені, то можна сказати, що філософ наївся грибів.
  3. Це типу тіпок шарить у високих матеріях, але це реально нічого йому не дасть.
  4. Це щось страшне. Мабуть тут мається на увазі, що ми мавпи які здатні щось робити та відчувати. ))

 • Serjart, О_о ти ще й якісь пояснення до цього всього зміг написати) теж покурюєш? 😀

 • Ну я ж запитав що вони курять. Може щось інше ніж я. )))