Локальні ресурси відмирають

Ще коли я перший раз підключився до Інтернету в мене в дворі була локальна мережа, в якій й роздавали Інтернет. На то час нет був ще дуже повільний (рік 2004, якщо не помиляюся) і ось для нас усіх великою радістю був сервачок, який цілу ніч, коли юзерів найменше, качав різні фільми 🙂 Пізніше я поселився в гуртожиток, де у нас була DCішка, в якій теж можна було багацько чого накачати із досить пристойною швидкістю.

Що ж ми маємо зараз? Мережа, в якій ще досі знаходяться мої батьки, забила на якісь серваки і т.д., адже тепер у кожного по 2 чи вже 4 Мбіти, то хто захоче той скачає, хоч й трохи довше, але кому то зараз треба? В Києві ситуація ще більш краща – маю я свої 100 Мбіт/с з яким мені швидше завантажити щось з торрента, аніж ритися в ДСішці, в якій швидкість рідко видає моїх 100Мбіт/с, тому й всі уже забили відкривати свої файли для когось.

Відповідно локальні ресурси в межах простих користувачів вже нікому непотрібні. Звичайно, що в компаніях тут вже зовсім інша ситуація, в межах якої, як на мене, їм ще без них не обійтися.

Постоянно нужно пополнения счетов мобильных? Заходи к нам на сайт.

Share