Локальні ресурси відмирають

Ще коли я перший раз підключився до Інтернету в мене в дворі була локальна мережа, в якій й роздавали Інтернет. На то час нет був ще дуже повільний (рік 2004, якщо не помиляюся) і ось для нас усіх великою радістю був сервачок, який цілу ніч, коли юзерів найменше, качав різні фільми 🙂 Пізніше я поселився в гуртожиток, де у нас була DCішка, в якій теж можна було багацько чого накачати із досить пристойною швидкістю.

Що ж ми маємо зараз? Мережа, в якій ще досі знаходяться мої батьки, забила на якісь серваки і т.д., адже тепер у кожного по 2 чи вже 4 Мбіти, то хто захоче той скачає, хоч й трохи довше, але кому то зараз треба? В Києві ситуація ще більш краща – маю я свої 100 Мбіт/с з яким мені швидше завантажити щось з торрента, аніж ритися в ДСішці, в якій швидкість рідко видає моїх 100Мбіт/с, тому й всі уже забили відкривати свої файли для когось.

Відповідно локальні ресурси в межах простих користувачів вже нікому непотрібні. Звичайно, що в компаніях тут вже зовсім інша ситуація, в межах якої, як на мене, їм ще без них не обійтися.

Постоянно нужно пополнения счетов мобильных? Заходи к нам на сайт.

Share
  • Інтернет це та ж мережа, тільки глобальна, нема різниці суттєвої.

  • так, але колись такі локальні ресурси дуже часто юзалися 🙂

  • А я сам вийшов з локальної мережі. Мене заколупали юзери котрі запускали фільми, музику та кліпи з мого компа. Це ж не реально було працювати так hdd починав тупити. Мої прохання злити собі на комп ресурси ігнорувались. А взагалі локальні мережі це добре.

  • пам’ятаю в ті часи мав прогу, якою обрубував з’єднання для таких розумників 🙂

  • Щодо інтернету – в мене 8 МБіт/сек (Воля Бродбенд)… Київ, Деснянський район… Що в тебе за провайдер на 100 МБіт/сек?

  • R@xXx, це сотня по Україні) але з торентів я качаю майже по максимумі чи це руторент чи якийсь наш) провайдер – паутина-нет.