Емір Кустуріца

При переглядах фільмів я рідко звертаю увагу на режисерів, акторів, а просто дивлюся, але є вийняти і в режисерах, і в акторах, і в сценаріях. Зараз я вам хочу повідомити про сербського режисера Еміра Кустріцу.

Переглянути мною його фільми: Тато у відрядження, Арізонська мрія, Андеграунд, Завіт.

Арізонська мрія – фільм, що відзнятий у Голівуді. Це перший та мабуть останній його фільм в Америці. Я шкодую витрачений час на нього та й Кустуріца від нього не в захваті.

Андеграунд – улюблений фільм. Багато чорного гумору, як визначає вікіпедія – це трагікомедія та фантасмагорія.
Тато у відрядженні – драма 1985 року. Розповідь ведеться від малого, який розказує перебіг свого життя. Досить цікаво.
Завіт – просто хороша комедія.

Більшість фільмів дивився в компанії. Багато хто не сприймає його фільмів, але для любителів чогось іншого, окрім американського тупого гумору і т.д. раджу дивитися!

Також Кустуріца є учасником гурту The No Smoking Orchestra. Мені подобається їхня музика. Недавно їх для себе відкрив і тепер часто слухаю.

Реклама:
Срочно нужна сертификация в Украине? Заходи и читай свежую информацию.

Share
 • Арізонська мрія суперське кіно. Його можна дивитись і дивитись. Це один з улюблених фільмів, і один з кращих знятих Кустуріцею, незважаючи на кінокритиків, шанувальники режисера зі мною погоджуються. А Іггі Поп? — Нямка!
  п.с. а де це ти знайшов, що він своїм фільмом не задоволений?
  п.п.с. Ще обов’язково дивитись Час циган та Життя як диво

 • ну ці фільми я подивлюся) маю на меті подивитися усі фільми. знаю лише одного шанувальника Кустуріци, йому теж не подобається Арізонська мрія. на Вікі пише, що він більше не хоче працювати в Голівуді, тобто виходить йому не подобається результат. плюс мій дург ще читав десь його інтерв’ю.

  Мрія мені взагалі не запам’яталися нічим, окрім згаяного часу.

 • те, що він не хоче працювати в Голівуді не є синонімом незадоволеності власним фільмом. на офіційному сайті Кустуріци ніц такого немає.
  так фільм інакший ніж решта, але від того не гірший. просто всі звикли до сумних історій з простими людьми — циганами, сербами чи хорватами та замальовок з їх життя.

 • можливо, просто я довіряю своєму другу) можливо він читав неправдиву інфу 🙂

  справа не в іншості. він просто мене не вразив і тут все)

 • та хз що він читав. просто цікаво, по моживості хотілося б джерело побачити.
  а щодо не вразив — ти перша людина, яку я знаю кого фільм не вразив.

 • В вікіпедії написано, що Кустуріца не хоче працювати в Голівуді
  http://depp-site.narod.ru/FilmDiscr/ArizonaDream.htm – слова з інтервю, які свідчать про конфлікт з композитором фільму, який зплагіатив музику
  http://www.kusturica.ru/interview-02.shtml – інтервю про життя в яке голівуд зі своїм пафосом і технологіями заробітку ніяк не вписується.
  Коли самокритична людина каже, що хоче знімати шедеври, а створює щось схоже на Арізонську мрію, вона не може хвалитися таким фільмом. Їх тисячі. А от фільм Життя як чудо – той фільм, який по насправді цікаво дивитись тому, що до нього використовувався мистецький підхід, а не технологічний, приатаманния голівуду.

 • fedorenkosergiy
  по статтях. конфлікт конфліктом, але дуже схоже на жовту пресу, бо з тим же Бреговичем він співпрацював у всіх своїх фільмах та роз’їжджав гастролями по всьому світу. навіть якщо і був конфлікт — творчі люди надто емоційні, Кустуріца ще дуже чутливий до критики.
  щодо Голівуду. так він його обсирає. і що? де слова, що він визнає свій фільм лажею? він не вийшов на екрани кінотеатрів навіть. того він і злиться. злиться, бо Голівуд не дав йому донести свої ідеї до людей, і заборонив вихід в прокат. йому не дали повної свободи і намагались контролювати. але про те, що фільм свій він вважає поганим ні слова.