Вперед!?

Ми часто стаємо на одні і ті ж граблі. Обіцяємо самі собі виправитися і потім усе в циклі і так до кінця життя чи у моїх граблях до кінця навчання 🙂 Кожен семестр останній місяць стає пекельним для моєї голови, але я сумніваюся, що і третя сесія мене навчила вчитися протягом семестру. Хоча я завжди впевнений, що здам, що мене не виженуть, бо я ж не останній студент в своїй групі.

Хоча можливо так й краще. Треба брати все від студентського життя.

Реклама:
Не знаешь ничего о сео? Небеда, ведь есть блог Seo точка. Советую узнавать новое в сео.

Share
 • от сессии до сессии живут студенты весело ©
  а потім пара тижнів безсонних ночей, купа перечитаного матеріалу, який потім навіть не затримається в голові.
  в мене сесія ніколи не була напряжною. хіба один-два предмети суто через стервозність викладачів. вчилась я там де хотіла, і мені подобалось те, чому мене вчили. вчитись було легко, цікаво та весело. в цьому велика заслуга викладачів, які траплялись та одногрупників.
  ну а мучаться в сесію, або ті кому лінь вчитись, або ті, кому воно до одного місця те навчання — запхали аби папірця отримало.

 • ну в мене всюди, де головне практика – ок, де теорія – не ок)) профільні предмети завжди шарю, на попутні не дуже звертю увагу. хоча цього семестру був борг із профільного, але курсач з нього я здав на 5 і полетів він в мене виключно через теорію)

  вчуся там, де мені напевно було б найцікавіше, але вчитися взагальному я не люблю, тому і трабли.

  поступав переважно просто, щоб мати диплом, жити подалі від батьків)

 • теорія теж є важливою, інакше б люди щороку вигадували велосипеди))
  мотивація „подалі від батьків“ — цікаво)) от а мені таке навіть примарно не світило.

 • ну так) це була сама головна мотивація) і зараз якось легше живеться 🙂

  теорія. ну я її наче розумію, але сформулювати нормально думку якось не виходить, для мене клас, об’єкт, діаграма, задача і т.д. якось розуміються самі собою, а тут треба визначення.

  саме образливо це те, що на програмуванні можна модуль написати лише за теорію і мати 3, а за одну лише програму написану будеш мати 2))

 • ой як я тебе розумію. півроку не жила вдома так навіть стосунки з батьками покращились вагомо))

  ВНЗ дає теорію і мінімум практики. тому і перевіряють в навчальних закладах і знання теорії і можливість її застосувати. гарний викладач ніколи не вимагатиме визначення з підручника, він копатиме доки не побачить, що ти розумієш що кажеш.

 • та якось більше хочеться практики)