Про мої музичні уподобання

Marilyn MansonУлюбленим гуртом є Marilyn Manson, який я почав слухати в 6 класі. Він дуже вплинув на моє подальше світобачення, хоча я тоді не дуже то й розумів про що він міг співати, але основний зміст мною був вже захоплений тоді. Все почалося із альбому Last Tour on Earth. Своїм улюбленою я рахую платівку HollyWood. Улюблені пісні – Lamb of god, Target Audience, Man that you fear. Також думаю останній альбом The High End Of Low сподобається багатьом.

Далі я почав заглиблюватися у death-metal. Тут улюблених гуртом є Cannibal Corpse, який подобається своє майстерністю, а також веселими текстами про різні вбивства і того роду знущання. Улюблена пісня – Gallery Of Suicide, улюблений альбом – Kill. Також із дезу ще слухаю Six Feet Under, до речі, їхній вокаліст спочатку горланив в Канібалах.

Готична сцена одразу асоціюється із Lacrimosa. Раджу усім послухати. Улюблена пісня Halt Mich. Альбом – Elodia. Гурт подобається не лише слухачам готики, а й припадає до смаку поціновувачам класики.

Вище описані гурти, з яких я починав слухати музику. Далі подаю писок ще деяких улюблених гуртів.
Lethian Dreams (doom), Draconian(doom), Nine Inch Nail(industrial), Tool(progressive), Ozzy Osbourne(Heavy).

Останнім часом також почав слухати багато Hardcore – Heartbreak Kid, Comeback Kid, Hatebreed.

Велику частку мого музичного простору займає й українська музика. Улюбленими гуртами є батьки української готики – Кому Вниз та ВІЙ.

Також любитель українського язичницьокого металу – Чур, Дуб Бук, Nokturnal Mortum. Останні випустили недавно майже повністю україномовний альбом. Радує, коли українські гурти переходять на рідну нам мову.

Реклама: Не знаешь как построить отношения с мужчиной? Читай журнал для женщин в Интернете. Отношения между влюбленными сразу наладятся.

Share