А чи багато б нас залишилося?

Для того, чтоб быть в курсе всего, что твориться в вашем городе читайте новости города Хабаровска, добавляйте свои, комментируйте и узнавайте каждый день новою информацию. Каждая новость не оставит вас равнодушным.

4 ночі. Ми ось з одногрупником порозмислили над тим, а що б було із нашою групою, якби усіх поставити у рівні умови, де нема місця взаємодопомозі, списуванню чи хабарам. Скільки б нас залишилося? В групі зараз 24 людини, якби таке настало, то нас би стало чоловік 5-6. Я був би десь на межі із самими трійками, а може й б вилетів.

Ну а так, то виженуть думаю чоловік 4, а за інших вже вкотре прийдуть батьки і здадуть, що треба і кому треба. Для чого? – ХЗ. Ніколи не розумів навіщо таке робити, але що ж поробиш, якщо батьки так люблять своїх дітей.

через 2 години та 30 хв у мене остання пара в цьому році. Я надіюся здати лабу, але теорія не лізе в голову. А вже в 12.10 чи десь так я буду відправляти в Тернопіль.

Усім гарних свят!

Share
 • Батькам треба, щоб у дитинки був диплом і потім його кудись втулити по своїм зв’язкам. На знання багатьом срати.

  Вдалої поїздки.

 • асус, мене б мої батьки послали прямо в армію)))

  дякую, вже через 50 хв виходжу)

 • у моєму навчальному закладі є викладачі (звичайно не всі), які б без можливості списувати та “взаємодопомоги” не змогли б скласти свої власні тести і екзамени, що ж говорити про студентів? ніхера не вчать, нічого не дають (“піду погугли, якщо тобі треба…”), але вимагають, ще й як вимагають!

  Якщо б справді відсіяти таких студентів і викладачів, то залишилося б 10-20% усієї маси. Нажаль це правда.

 • А все дуже просто – якби всю групу поставили в однакове становище – ніякого списування й хабарів і то було 100-відстоково і вони б то знали, то ті кому пофіг би відсіялись, ті кому ні – лізли би зі шкіри аби втирматись на плаву. Народ би почав вчитись.

  І думаю з 24 вигналиб зо 8 чоловік максимум… всі решта мобілізувались і вчитись почали.

  п.с. Халява рулить!!!! Списування форева!!!

 • до 8 чоловік?) у нас вже за перший курс вигнали більше))

  можливо б у вас так і було, а в нас і так файно виганяють)

 • …ахаха))) це був би напевне останній експеримент в історії вищої освіти України – якби такі рівні умови впровадити на всій території, то студентів лишилось мабуть на один універ ^_^

  Що до мене то думаю профільні предмети здав би без проблем можливо і на 5, а от решту – всякі там “основи теорії якоїсь фігні та вступ в якусь байду” якщо б навіть здав то стипендії не отримував би((

 • не треба вже так недооцінювати українців))

  просто універів було б в 5-6 разів менше, не було б всяких часних, які взагалі до дупи)