Дистанційне навчання

У зв’язку із карантином, міністр у наказі написав, що по можливості потрібно проводити дистанційне навчання, це ж нам повідомив і замдекан. Воно мало проходити через один із наших порталів, який неймовірно глючний, але це пів біди, бо на нас і так забили 🙂

Ми навіть раз ходили, щоб взяти якісь лаби, але почули щось типу – «ідіть звідси, ми вам потім дамо». Скоро близиться кінець карантину, а зв’язок тримає із нами лише один викладач. Тепер із 100% впевненістю можу сказати, що нам всім дупа. Та й виженуть, мабуть, цього семестру трохи людей. Таке життя…


Дистанционное обучения сейчас набирает свой пик, на Доска Объявлений Харьков вы можете узнать все курсы, дать объяву с рекламой своих курсов. Вы сможете полностью спланировать свой досуг в городе Харьков.

Отдыхайте в Боровец Болгария

Share
  • а нас навпаки ще в перший тиждень карантину викладачі почали задовбувати листами на розсилку потоку, всі якісь завдання шлють, просять висилати зроблені лаби на перевірку.
    брр

  • ну це краще, бо хтось та й щось здасть і буде легше потім 🙂

  • Дистанційне навчання – це не навчання на відстані. А прохання тримати дистанцію з навчанням. 🙂
    Бачвиш, твої викладачі зрозуміли. А ти ніяк.

  • В нас таке на карантині теж запровадили, викладали на сайті лаби, щоб ми робили, ну так ніхто і не робив, ми так по суботам і не вчилися і не будемо відробляти ті дні.