НАУ.ІКТ.ФКН.ІПЗ.2Курс

Пройшов уже місяць мого навчання на 2 курсі кафедри інженерії програмного забезпечення факультету комп’ютерних наук інституту комп’ютерних технологій Національно Авіаційного Університету 🙂

Можу сказати, що вчитися стало набагато цікавіше, адже не стало таких предметів, як культурологія, історія і т.д., але додалася дуже нехороша викладачка із фіз-ри. Завдяки останній у багатьох може бути урізана стипендія. Вчимо два профільних предмети – «вступ до програмної інженерії» та «алгоритми і структури даних», останнє також полягає у вивченні java. Також є три математики – дискретна, теорія ймовірності, лінійна алгебра. Із математикою теж є певні проблеми, але надіюся буде все файно.

Вступ до програмної інженерії – предмет, на якому ми вчимося створювати проекти, планувати усю розробку. Якщо чесно, то для мене це переважно нудне заняття, але це майбутня моя спеціальність, тому треба вчитися!

Алгоритми і структури даних – ось тут вже цікавіше, бо із цього предмету можу почерпнути багато корисного, якщо не враховувати саму джаву. Тому при написанні наступних сайтів маю більше простору. Та й взагалі програмування в універі дуже допомагає.

А тепер можете мені побажати стипендії у наступному семестрі, а то я вже і відвик від неї…

За підтримки:
Адаптовані книжки з англійської мови та вся граматика англійської мови українською онлайн.

Share