А ви б продали свій голос?

Натрапив на одне цікаве відео. Радує, що більшість людей сказали, що не продадуть голос, але тут діє ефект камери, адже люди розуміють, що їх побачать й інші, а що буде насправді,то хз. Моїй бабці в селі пропонували за голос 50 грн, тому я і не сумніваюся, що у цьому напрямку буде активна компанія у деяких партіях.

Продавати чи ні свій голос вибір кожного, але треба створити «дошку пошани», де написати хто продав свій голос, а ні, щоб всі інші вирішили з ким потрібно перестати спілкуватися та просто ігнорувати. Щоб країна знала своїх героїв. А і ще на законному рівні заборонити їм жалітися на життя – на кожне таке жаління накладати штраф у тому розмірі, який отримала ця ж людина за свій нікчемний голос.

Як вам така схема? Це все можливо й гарно звучить, але таких людей потрібно просто гнати в шию із країни!

Закупляйте для таких людей оптом декоративные свечи подсвечники для поминок. Для свого ж задоволення та хорошої атмосфери вибирайте тільки лагідні свічки.

Share
 • Варто звернути увагу, що згоду продати свій голос висловили молоді люди. І тільки один старший чувак погодився, іто я думаю що якби він протверезів, думка була б інакшою.
  Все зводиться до того, що молоді люди менш свідомі, що на руку політтехнологам, які ними можуть легко керувати.

  “Якщо ви не цікавитесь політикою – політика зацікавиться вами”

 • Vet-al, ну так. думаю серед молоді таких людей багато, хоча вважається, що старші люди продають часто голоси, але це просто відбувається по селах – там, як на мене, легше придбати голос.

 • таке відчуття склалось, що ті частини зарплат “які пролітають в нікуди” видають грошима “за голос”

  Але я голос не продам.

 • Чи продаси, чи ні – все рівно краще не буде. В результаті виборів просто перетасується колода карт, а склад залишиться той самий – гнилий. 🙁

 • Serjart, як би воно не було, але свій голос я не продам 100%