Навчання стало легшим

Я вже другий курс і навчання для мене стало на багато легшим. Нема вже предметів типу культорології і т.п. З профільних предметів поки все ок. Самі «відмінно». На скільки я відчуваю, то найбільші проблеми в мене викличуть англійська та фізкультура. Хоча останнім я почав активно займатися, тому має бути все ок, бо цього разу йду на стипендію, тому трохи менше буду приділяти уваги якимось проектам, бо треба починати вчитися.

Це дуже важливо дати чомусь пріоритет, щоб хоча б щось вийшло добре, бо якщо бігти за всім, то можна не отримати нічого. Така закономірність, якщо ви не Наполеон. Вчитися треба, хоча б перші курси на яких тобі дають основу, звісно, якщо ви плануєте працювати у сфері дотичній до вашої спеціальності.

Звичайно все залежить від вашого університету чи навіть деканату. бо багато де вистачить просто тупо платити і не напрягатися, в деяких вас просто випрошуватимуть(читайте примушуватимуть) дати хабаря і йти далі. У нас зараз усе базується на самоосвіті без якої ти просто не знайде в результаті роботу після закінчення універу.

Замовляйте якісну циклевка паркета замість того, щоб самостійно займатися ремонтом паркету – замовте це у професіоналів!

Share