Пільговики у ВУЗах

Мені повезло, що поступав я минулого року, коли ще не було кризи і стільки «пільговиків», але і цього року я трохи слідкував за вступною компанією.

І так цього року заполонять ВУЗи діти, які вчилися в Києві, але жили в Закарпатських селах, стали інвалідами саме цього року та десь так поближче до кінця весни. А діти, які отримали 400 із 400 будуть вчитися не у престижних ВУЗах. Країні потрібні розумне покоління? – Дзуськи!

Мій рідний НАУ, як десь повідомлялося, має найгіршу ситуацію із пільговиками, бо дуже багато спеціальностей там стали виключно для пільговиків. При чому у них бали по 160, а я минулого року ледь поступив з балами по 180 і то в останню чергу.

Але легко було цього року поступати в КПІ. Знаю це по своїх знайомих. Просто мало хто здавав фізику і з балами по 155 можна було пройти на держзамовлення. О_о

Ну а тепер які вирішення проблем я пропоную. Скасувати пільги або хоча б їх обмежити. Ось як у маршрутці в Тернополі пускають до 5 пільговиків, то так і брати з пільгами 10% абітурієнтів. Тоді нерозумним відпаде потреба робити довідки і ставати інвалідами.

Рекламу надали:
Найкращі картинки на робочій стіл. Картинки якісні і більші за 1024!

Share
 • трагічне личико і відерко сліз. ох-ох-оххх…

 • Ці лже-інваліди зі 250 балами в купі і так до першої сесії. На що вони надіються?

 • надіються на те, що після першої сесії батьки знову забашляють і їх в гіршому випадку поновлять. взагалі цього не розумію. і головне, що такі діти навіть не хочуть вчитися, це все суто натиск батьків, які ладні будь-що але таки запхати своє чадо у якомога пристижніший вуз, щоб можна було похизуватися перед сусудами/родичами/друзями

 • Ну ви ж знаєте, що живемо в корумпованій країні. Я вже навіть фразу придумав про нас “Країна нездійсненних мрій”. 🙂

 • letrodectus, ну в більшості універів проходить такий варіант)) на моїй спеціальності в мому універі хіба напряму декану, а так усіх нафіґ.

  halyc’ka_veselka, ок)

 • У Львові в ЛНУ поступають 400 дітей шахтарів -в області вже мабуть і стількох самих шахтарів нема 🙂

 • Неможна так казати але міносвіти, здається, зажив за приказкою – “Люби сліпу, німу, каліку і Бог добавить тобі віку!”

 • Я дійсно не хотіла паплюжити твого любимого Ющенка, та твоє філософсько-грізне “ок” просто запрошує висвітлити маленький скромний погляд на ситуацію. 🙂
  На папірці “пільговикам – держмісця” чий підпис?
  Як принесли папірця “заберіть місця в пільговиків, дайте дорогу вундеркіндам”, то чия руця не поставила підпис?
  Аякже, дивись не подавись чайком, як казатимеш вуйко Вітько.
  Себто, то далі спрямована політика держави ( тепер підпільно працює) на винещення еліти, як то було раніше. От тіки, якщо раніш їй давали вирости і щось зробити, то тепер іди в якесь пту і починай звідти.
  Бо та псевдоеліта (Назвемо її пільгова еліта.. Просто ж гарно звучить.), як повилазить з універів, як розповзеться по нашій “багастраждальній мамі-Україні”, то на прохання показати Україну на карті допитуватиметься “яку-яку країну?”. Ну, чи не зможе розрізнить евглени зеленої й інфузорії туфельки (ну, це ще в 7 класі вчать, але це так, до слова. Аби букв побільше.) Ото повиходять прохвесора і замінять Ющенка. (Бо дасть Бог (ну, чи хто там на дроті сидітиме) й знайдеться кільканадцять млн. чол. таких ще “нерозчарованих докінця і віручих троха” і “тиць-пердиць по-рускі здрастє”, а Вітя знов за президентським кріслом.) До того часу підстигне пільгова еліта, щоб продвигати “будущину”. Звісно можна уповати на те, що це все майбутні Айнштайни, та все ж таки, якщо ні…
  Та й досить вже ТАНХХХХХХ ремонтувати і продвигати. Дай пару мільйонів Чернівцям. Ну, будь ласка, мамоооо!!! Хник-хник. Засівся з своїм єврейством. Он, Шикльгруберу теж єврейство приписували. А за німців, як стояв. Ти подумай))
  Власне, Україна завше була краєм з благодатними землями, чом би тут не процвітати всяким бур”янам, як її не обробляють)

 • а до чого тут улюблений Ющенко?)) хто сказав що він мій улюблениць серед політиків? 😀

  вибач, за твого кандидада голосувати не буду)

 • Ааааа… Стільки писанини і все намарно. Ааааа… *ще одне відерко слізок. рясних і дрібних*

  П.С.: Улюблений це як евфемізм до “я думаю за нього голосувати”

 • ну я збираюся за нього голосувати – це був один із кандидатів) тому не треба тут розписувати)

 • мамоооооооооооо… *хниик*

 • Ted_Den

  Намагаюся усвідомити таку річ: як людина, не набравши достатню кількість балів, що, слід вважати, свідчить про наявність недостатньої кількості знань, дозволяє собі претендувати на місце в тому ВНЗ, де її результати просто не існують? Вспут – одне, а після вспуту починаються речі іншого ґатунку, мабуть) де потрібно доводити своє право на “місце під сонцем”, доводити СОБІ, щоби ночами добре спалось)