Пільговики у ВУЗах

Мені повезло, що поступав я минулого року, коли ще не було кризи і стільки «пільговиків», але і цього року я трохи слідкував за вступною компанією.

І так цього року заполонять ВУЗи діти, які вчилися в Києві, але жили в Закарпатських селах, стали інвалідами саме цього року та десь так поближче до кінця весни. А діти, які отримали 400 із 400 будуть вчитися не у престижних ВУЗах. Країні потрібні розумне покоління? – Дзуськи!

Мій рідний НАУ, як десь повідомлялося, має найгіршу ситуацію із пільговиками, бо дуже багато спеціальностей там стали виключно для пільговиків. При чому у них бали по 160, а я минулого року ледь поступив з балами по 180 і то в останню чергу.

Але легко було цього року поступати в КПІ. Знаю це по своїх знайомих. Просто мало хто здавав фізику і з балами по 155 можна було пройти на держзамовлення. О_о

Ну а тепер які вирішення проблем я пропоную. Скасувати пільги або хоча б їх обмежити. Ось як у маршрутці в Тернополі пускають до 5 пільговиків, то так і брати з пільгами 10% абітурієнтів. Тоді нерозумним відпаде потреба робити довідки і ставати інвалідами.

Рекламу надали:
Найкращі картинки на робочій стіл. Картинки якісні і більші за 1024!

Share