ФК Нива 0 – 4 ФК Львів

Гра

Ось і пройшов перший матч першої ліги між цими клубами. Клуба за який я вболівав, на жаль, програв із великим рахунком, але трагедії із цього робити не треба, адже ми вийшли у першу лігу, а вони опустилися в неї і в цьому матчі були безперечними фаворитами.

Один в полі не воїн – це можна сказати про Малого, який хоч щось створював, пару разів небезпечно пробивав, але цього не вистачило бодай на один гол. Якщо подивитися на склад, то видно, що багато гравців пішло від Ниви, в якої дуже скрутне фінансове становище. З цього випливає, що склад ще не зіграний і вистояти у такому серйозному матчі було досить важко.

Наступний поєдинок буде із ПФК Севастополь, які теж є одними із фаворитів, тому чекати багато не приходиться. Більше буде видно гру із Зіркою, адже зараз Ниві головне залишитися в першій лізі, як на мене.

Вболівальники

Ну що тут скажеш? Я ненавиджу кожного хто пішов із матчу до свистка! Цим він просто показав неповагу до себе та клубу – просто зрадив його. Треба бути з командою до останнього, адже ти 12 потрібний гравець. Слів на рахунок цього більше і не хочеться казати.

Реклама:
Украинский зеленый туризм — хорошые усадьби.

Share