Підкамінь – 2009. Звіт

Нарешті добрався до написання звіту із фесту, на якому я уже вдруге. Почну із самого Тернополя, де ми усі дружно збиралися, але у результаті я вирушив сам від зупинки 6-ий магазин аж за Білу пішки, де і почав ловити машину. Ловив досить довго – результату нуль. Та й вирішив іти далі. Після пройдених 5-ти кілометрів мене все ж таки підібрали добрі люди, які їхали теж на фест.

Зустрівся з друзями у наметовому містечку. Закину до них речі та й рушив на концерт. Як і очікувалося найбільше сподобалися – Кому Вниз та Тінь Сонця. Перших я наживо вже чув третій раз, а ось других мені випадала нагода спостерігати вперше, але усіх моїх сподівань вони не виникли. Взагалі перший день був дуже сонячним, але усі чекали минулорічного болота (принаймні я).

Наступив другий день і полив дощ! Але болото чомусь не утворилося О_о. Найбільше я хотів почути у другий день та й взагалі на усьому фестивалі – білоруський гурт UNIA. Напевно не багато до цього були ознайомлені із їхньою творчістю, але вони одразу підірвали усю публіку. Як показує Інтернет, більшості вони запам’яталися найбільше. Та й самим музикантам, як вони самі сказали, було радісно виступати перед такою публікою. Ну і звичайно усіх підірвали ще Коралі та ТІК. Разом з останніми увесь Підкамінь співав пісню – «Ой, піду я на гору крутую».

Наступив третій день і наступило розчарування. Більшість люду роз’їхалося, злякавшись погодних умов, але ми залишилися, бо хотіли ще відірватися хоча б на Мед Хедс, але вони не грали, хоча і чекались. Видно щось із оргами не поділили.

Ну що тут скажеш? – Я однозначно поїду на наступний Підкамінь!

Реклама:
Якісні шпалери та картинки для робочого столу.

Share
 • ribel

  Унію чув вже вдруге і цього разу вони виступали ще краще, молодці білоруси!

 • та так. я взагалі зараз присів на білоруський фольк. плюс вони ще на одному фесті будуть, то хочу туди потрапити

 • ribel

  А на якому? І коли?

 • на парку Парк Київської Русі. там ще Стары Ольса будуть, яких я теж дуже хочу почути. плюс ще багато файних гуртів.

 • Ех. Не вийшло мені поїхати на Підкамінь по стану здоров’я. А дуже хотілося. Що тебе спонукало їхати саме автостопом? Ти вже мав досвід добирання на фести цим способом чи це вперше?

 • я вже раз їздив стопом у то й ж Підкамінь)) спонукало те, що так цікавіше добиратися) ось думаю чи на Бандерштат стопом добиратися, але просто за один день можна і не добратися до Луцька стопом, а так тут всього 60 км)

 • В мене була того року думка добиратись на Бандерштат автостопом. Я зупинив себе :). Всетаки від Тернополя трохи далеченько, та й не зрозуміло де ж ловити машину

 • ну просто треба на карту подивитися, тоді й буде зрозуміло)))

  я ще подумаю, а може і автостопом поїду. просто головне за день добратися)))

 • І я був на Підкамені (був вперше,але наступного року точно поїду). Шкода, що на перший день не мав змоги приїхати. Так як і ти чекав третього дня тільки на Mad Heads – а їх і не було.
  Дуже сподобалась білоруська UNIA і ТІК.
  Збираюсь їхати у Звенигород 22-23 серпня.