Підкамінь – 2009. Звіт

Нарешті добрався до написання звіту із фесту, на якому я уже вдруге. Почну із самого Тернополя, де ми усі дружно збиралися, але у результаті я вирушив сам від зупинки 6-ий магазин аж за Білу пішки, де і почав ловити машину. Ловив досить довго – результату нуль. Та й вирішив іти далі. Після пройдених 5-ти кілометрів мене все ж таки підібрали добрі люди, які їхали теж на фест.

Зустрівся з друзями у наметовому містечку. Закину до них речі та й рушив на концерт. Як і очікувалося найбільше сподобалися – Кому Вниз та Тінь Сонця. Перших я наживо вже чув третій раз, а ось других мені випадала нагода спостерігати вперше, але усіх моїх сподівань вони не виникли. Взагалі перший день був дуже сонячним, але усі чекали минулорічного болота (принаймні я).

Наступив другий день і полив дощ! Але болото чомусь не утворилося О_о. Найбільше я хотів почути у другий день та й взагалі на усьому фестивалі – білоруський гурт UNIA. Напевно не багато до цього були ознайомлені із їхньою творчістю, але вони одразу підірвали усю публіку. Як показує Інтернет, більшості вони запам’яталися найбільше. Та й самим музикантам, як вони самі сказали, було радісно виступати перед такою публікою. Ну і звичайно усіх підірвали ще Коралі та ТІК. Разом з останніми увесь Підкамінь співав пісню – «Ой, піду я на гору крутую».

Наступив третій день і наступило розчарування. Більшість люду роз’їхалося, злякавшись погодних умов, але ми залишилися, бо хотіли ще відірватися хоча б на Мед Хедс, але вони не грали, хоча і чекались. Видно щось із оргами не поділили.

Ну що тут скажеш? – Я однозначно поїду на наступний Підкамінь!

Реклама:
Якісні шпалери та картинки для робочого столу.

Share