Еталон життя

Розповідь на довільну тему…

Думаю, що багато з вас часто чують ці два слова. Еталон життя наче у всіх людей різний, але чи так це? Ми живемо у світі, де дуже багато факторів впливають на наше виховання та сприйняття цього світу, що не дуже то й добре, бо ми стаємо клонами – нам подобаються однакові дівчата\хлопці, фільми, музика і т.п. Я завжди задумувався чому більшості хлопців подобаються не товсті дівчата, а більш худіші, хоча колись еталоном краси була пишна жінка.

Мені більш властиво вірити, що ця наша схожість не природна, а набута у соціумі, який відкидає і осуджує не схожих собі.

А що ви думаєте з цього приводу?

Закажите для себе или своей фирмы создание сайтов на наивысшем уровне. Делаем современные сайты по всем стандартам – html5, css3 и т.д.

Share
 • Мій еталон життя – це антисоціум, точніше я проти клонування (проти певних паршивих надбань суспільства). Мені не подобається коли я на вулиці бачу хлопців та дівчаток одягнутих на один фасон – бо так зараз модно. Мені не подобається, що всі йдуть навчатись на программіста, або економіста і т.д. Оця так звана мода. Коли престижно придбати попсовий лексус. Всілякі понти… Ненавиджу людей котрі бачуть сенс тільки в чомусь одному.

  Ну ти зрозумів мою позицію. 🙂

 • зрозумів) підтримую тебе 😉

  але я от пішов на програміста, бо хотів, а от більшість моїх одногрупників явно йшли не знаючи абсолютно нічого про програмування 🙂

  але думаю, що усі на підсвідомому рівні щось та й клонують, чи не так?

 • Думаю, що на підсвідомому рівні щось та клонують. 🙂

  Авжеж я нічого не маю проти тих, що дійсно вступали на спеціальність з власного бажання, а не через моду й престиж. Хто щось петрав до вступу, а не просто так.

 • тільки от універ щось відбиває від мене усю жаху до програмування 🙁