Українське Зілля

Розмова піде не про трави, якими можна лікуватися, а про програмне Зілля, що має захистити ваш комп’ютер від вірусів. Саме так називається перший український безкоштовний антивірус.

zillya

Вчора вночі топ-темою в твітері став саме цей антивірус. Я вирішив все ж таки протестувати цей продукт. Поліз на сайт, завантажив інстал-файл розміром 500 кілобайт.

Спочатку я здивувався такому розміру, але потім стало все ясно, бо антивір почав завантажуватися з нету, але на 99% завис, запустив ще раз, завис. Ну не проблема. Поліз в темпові файли, де й знайшов інсталятор вагою близько 42 мб.

Хочу зауважити, що паралельно стоїть ще нод 32 із останніми базами, якому то я не дуже довіряю, але каспер чомусь не ставився. Почав перевірку всього вінчака (160 гіг). Уся перевірка тривала 3 з половиною години. Досить таки багато. В результати антивіру щось не сподобалося в реєстрі, темпових файлах і одному образі диска, хоча нод там нічого не знаходить. Темпові файли видалив, а в реєстрі воно взяло та й само видалило без моєї згоди О_о.

Далі по мінусах. Антивір не сканує файли при завантаженні іх Оперою, Мозілою і т.д., а лише в ІЕ. О_о
В стані спокою використовує 100 мб оперативки. Як на мене, то багатенько. При скануванні забувся подивитися.

З плюсів поки гарний інтерфейс і україномовність, але це не впливає на вибір антивіра.

Поки писав помітив ще. На логічних дисках створилися папки zil, які не видаляються. Як виявилося це карантин. Деінсталював програму. Папки потім вручну видалив.

Враження: Цікавий буде прослідкувати за розвитком продукта, але до постійного вживання, як на мене він ще не готовий.

Оф-сайт: Зілля

Також трохи цікавого є на їхньому форумі – http://forum.zillya.com

UPDATE from Podarok:
Дає ще два скріна(клікабельні) із можливостями:

Має можливість блокувати домени. Пише, що сканує пошту, а от на рахунок реєстру нічого не знайшов.

Купуйте хороший токарный станок та дивуйте своїх знайомих виробами із дерева. Також в нагоді вам будуть фрезерный cnc та вальцовочный станок для новобудов.

Share