Передозування проектами

Все частіше розумію, що роблю забагато особистих проектів, бо в результаті ні на один не вистачає нормально часу. Але зупинитися не можу, бо хочеться. Вже маю й три блоґи, і сайт поетів, і от кліпами почав займатися, але звідки взяти час, якщо треба писати курсову, робити математику та фізику за весь семестр. І ти розумієш, що треба взятися за голову і повчитися, але все рівно тягне до сайтів. І що ось з цим робити?

Завжди бувають моменти в житті, коли ти хочеш робити все і одразу, тебе тягне займатися і музичним проектом, і літературним проектом та ще зверху щось пов’язане із програмуванням. Це все добре, коли тебе ще по суті не треба заробляти гроші, бо тебе забезпечують батьки, то ти можеш тарабанити проект за проектом, витрачати на них просто нереальну кількість часу, але логічно, що цьому приходить кінець, бо ти хоче стати самостійним і йдеш на роботу. Тоді й відбувається природний відбір – ти просто обираєш те, що тобі найближче до душі, закидаючи інші проекти або продаєш чи передаєш комусь на руки.

Тому не бійтеся братися за все – час покаже, що вам дійсно потрібно! Гірше, якщо ви так і не знайдете своє покликання!

Постовий:
Ваши улицы должны будь чисты, поэтому заказывайте Вывоз мусора в Москве. Дешевые услуги по вывозу мусора – бытового или строительного. Также заказывайте контейнеры для постоянного выкидывания мусора.

Share