Спілкування блоґґера із відвідувачами

Подумував про написання цієї статті ще до прочитання одної із замітки на блозі Ярослава Федорака – Встановіть реальні контакти зі своїми відвідувачами, тому не думайте, що це плагіат :). Тиняючись українською та і не тільки блоґосферою я бачив декілька блоґів, в яких автор дуже мало спілкувався із відвідувачами. За одним із таких я слідкував деякий час(від заснування) – спочатку там було багатенько коментарів, а потім все менше і менше. Так на скільки важливо спілкуватися із користувачем?

Якщо ви не збираєтеся спілкуватися із вашими відвідувачами, то краще вам взагалі вимкнути можливість коментарів, але тут є великий мінус, бо у вас зникає можливість вдосконалюватися через коментаторів, які вам можуть вказати на мінуси у статті, додати різні факти і тому подібне.

Йдемо далі по плюсах:

 • ви можете помилятися в своїй статті (ви ж не генаільний?!), а більш компетентний читач вас виправить;
 • -//- дізнатися ще більше по темі;
 • -//- втратити можливість подискутувати із розумними людьми;
 • -//- -//- постійних користувачів.

А от плюсів мовчанки автора на блозі я сказати не можу, адже, як на мене, блоґ створюється не лише для викладення своїх думок.

П.С. надіюся, що тепер буду писати більше статей такого формату, а не про своє життя і т.д., бажана б була ваша оцінка 🙂
Если ваша дочка любит мультик о девочках Братц, то вам нужно показать ей игры для девочек братц, которые очень повеселят вашего ребенка. Она может играть в девочек Братц в свободное время и не мешать вам работать!

Share
 • Спілкуватись з відвідувачами дуже важливо!
  Свій блог створював як щоденник, і коментарі на пости цікаво читати. Але в блогера є одна проблема котра заважає тісному спілкуванню з відвідувачами, там не можна отримати повідомлення коли хтось відповів на твій коментар 🙁
  (розмір шрифта в вікні коментування дуже дрібнонький, якби його трошки збільшити було б зручніше писати коменти 😉 )

 • ukrainets, ага) я вже і сам помітив, що букви дуже малі, коли читав твій комент. зараз пориюся в стилях, дяк 😉

  П.С. от вже отримав користь від коментаря 🙂

 • А писати про своє життя теж цікаво. Особливо критику отримувати, що не так живеш, як треба 🙂
  Мені, наприклад, зауважень чи доповнень майже не пишуть. Для збільшення коментарів мабуть варто обирати більш провокативні теми, робити свідомі фактичні помилки, або розкривати тему не повністю.
  Принаймні на моєму невеликому досвіді на питання в кінці “А що ви думаєте з цього приводу?” ще жодна людина прямо не відповіла.

 • ну я якось не дуже то й пишу про своє життя) а в тебе досить таки добре виходить 🙂

 • Написав пост про спілкування блогера, а сам десь пропав. 🙂 І нового нічого не пишеш 🙁

 • та просто зараз завал із навчанням, життям і т.д. від завтрашнього дня канікули, тоді вже буде легше трохи, але треба буде курсову робити.