Спілкування блоґґера із відвідувачами

Подумував про написання цієї статті ще до прочитання одної із замітки на блозі Ярослава Федорака – Встановіть реальні контакти зі своїми відвідувачами, тому не думайте, що це плагіат :). Тиняючись українською та і не тільки блоґосферою я бачив декілька блоґів, в яких автор дуже мало спілкувався із відвідувачами. За одним із таких я слідкував деякий час(від заснування) – спочатку там було багатенько коментарів, а потім все менше і менше. Так на скільки важливо спілкуватися із користувачем?

Якщо ви не збираєтеся спілкуватися із вашими відвідувачами, то краще вам взагалі вимкнути можливість коментарів, але тут є великий мінус, бо у вас зникає можливість вдосконалюватися через коментаторів, які вам можуть вказати на мінуси у статті, додати різні факти і тому подібне.

Йдемо далі по плюсах:

  • ви можете помилятися в своїй статті (ви ж не генаільний?!), а більш компетентний читач вас виправить;
  • -//- дізнатися ще більше по темі;
  • -//- втратити можливість подискутувати із розумними людьми;
  • -//- -//- постійних користувачів.

А от плюсів мовчанки автора на блозі я сказати не можу, адже, як на мене, блоґ створюється не лише для викладення своїх думок.

П.С. надіюся, що тепер буду писати більше статей такого формату, а не про своє життя і т.д., бажана б була ваша оцінка 🙂
Если ваша дочка любит мультик о девочках Братц, то вам нужно показать ей игры для девочек братц, которые очень повеселят вашего ребенка. Она может играть в девочек Братц в свободное время и не мешать вам работать!

Share