Виступ

Вчора був мій другий у житті виступ із віршами, я виступав на Ліричному Дисонансі 2. Було все класно і круто і я ще досі на емоціях. На poet.in.ua ще маю писати звіт про це дійство, так як був інфо-партнером. Також познайомився із цікавими людьми, з якими можливо ще будемо зустрічатися в літературних колах.

Ще досить випадково зустрівся із інтернетівським знайомим із Запоріжжя 🙂

У виступі, як на мене головні навіть не вірші, бо мало хто замислюється над висотою польоту думок попиваючи якийсь напій за смаком. Усім головне побачити якісь емоції та відчути їх. Саме тому просто пробубнівши щось під ніс ви нікого не зацікавите (не даремно ж вас вчили читати вірші на уроках літератури? :D)

Тому завжди перед виступом спочатку продекламуйте самим собі, а потім уже попросіть, щоб друзі вас послухали та покритикували. Хто ж, як не вони скажуть вам правду та порадять лише хороше. Тільки наполеглива праця над вашим акторським мистецтвом допоможе гарно прочитати вірші. Всі хочуть якийсь перфоменс. Обмастіть себе лайном і це буде сприйнято краще, аніж ваш сухий виступ 🙂

Файних вам віршів та лише хороших емоцій!

П.С. залишив цю тему для блоґу. Вже і українізував її 🙂

Заказывайте профессиональный вентиляционный монтаж в вашем клубе. Пусть посетители наслаждаются чистым воздухом, а не думают как побыстрее подышать на улице.

Share