Шахтра і Динамо рвуть УЄФА :)

Ну що ж серед 8 клубів в УЄФА 2 наших, що не може не радувати. УРА! Всіх вітаю із цією чудовою новиною. Не очікував я такого розвитку подій. Жаль, що не бачив матчі. Може хтось порадить якийсь сайт в ua-ix із онлайн переглядом футболу, а то в гуртожитку телевізора нема(.

І як читав я десь. Українця, мабуть, радує не так вихід двох українських команд далі, як те, що москалі програли 🙂 Є в цьому доля правди, а тепер чекаємо жеребкування 😉

Ну что ж, команды играют и выигрывают и это очень хорошо. Так как приятнее смотреть мировой футбол не просто с командами, а с родными командами в лиги чемпионов и лиге європы. Читайте расписания матчей и новости футбола для того, что-бы быть всегда в курсе всех футбольных событий в мире!

Share
  • З таким розкладом міг би й Металіст пройти. Грав досить непогано проти Динамо. З жеребом не пощастило – українці “вибили” українців.

  • admin

    та я і сам за Металіст був. не люблю я Динамо, але маємо те, що маємо. Головне, щоб Україна пройшла далі в наступному турі, але жаль буде, якщо українці знов будуть вибивати українів(

  • І я за Металіст вболівав, можна прямо фан-клуб влаштовувати. Тепер вболіватиму за український фінал 🙂

  • admin

    на жаль, українського фіналу не може бути. єдина надія, що буде український пів-фінал, а там і кубок, щоб наш був 🙂