Мультипротокольність – мій вибір Miranda

Думаю, що багато людей постає із проблемою вибору мультипротокольного клієнта, щоб об’єднати усе в одній програмі. Зараз я використовую такі протоколи, як OSCAR (ICQ), Microsoft Notification Protocol(MSN), XMPP(Jabber or Google Talk). Я користувався трьома різними клієнтами під кожен протокол + Skype, але мені це набридло, тому я почав шукати альтернативу.

Спочатку була Міранда з офсайту, але вона мені зовсім не сподобалася, хоча я зміг все добре налаштувати, тому через візуальні незручності я одразу її відкинув…

Далі мені порадили Digsby. Мені спочатку дуже сподобалося. Там, навіть, є дуже, як на мене, зручне доповнення для твітерування, але через відсутності нормальних налаштувань я мусив покинути і цей клієнт. Мене не влаштовувало, що не можна для кожного клієнта окремо проксі налаштовувати, а для мене це критично, бо аська працює лише через неї.

Потім я нарешті налаштував QIP Infinium та користувався ним десь біля двох тижнів. Негативно було те, що російській розробники не надавали змоги використовувати MSN, але із цим я до пори до часу мирився, поки знов не почав гуглити у пошуках.

Наступною жертвою був клієнти під назвою Pidgin. Все теж дуже гарно, але виникла проблема із українськими літерами. Порившись в неті я не знайшов вирішення цієї проблеми, тому мусив покинути і Pidgin. Можливо погано шукав, але цей клієнт, мабуть, краще розробляють під Лінукс.

Але моя дорога знову привела мене до Міранди. Не без допомоги VovchukaBratuka я обрав Міранду із дуже зручним інтерфейсом. Просто при першому знайомстві я побачив офверсію, а тут вже була досить таки добротна збірка (IM_K_S_Pack_7.5), в якій я лише додав плагіни для всіх протоколів.

Тому раджу усім ставити Міранду. Поки політ нормальним. Якщо потрібно, то можу викласти десь збірку 😉

У час web-розвитку вам просто необхідно создать сайт днепропетровск для вашого бізнесу. Це покращить ваші продажі та авторитет серед покупців.

Share
 • “Можливо погано шукав, але цей клієнт, мабуть, краще розробляють під Лінукс.”
  Насправді, у мене на Лінуксі теж проблема з українськими буквами, але через деякий час звикаєш 🙂

 • Дай посилання на зібрку, якщо не важко.

 • В мене стоїть на роботі на Вісті та вдома на Віндовс XP Pidgin. І всюди ніби лади з кирилицею. Принаймні я не помічав проблем.

 • admin

  a.su.s
  закинув на уплоад: Miranda
  virua
  ну взагалі, коли рився в неті, то в одних все норм було, а в інших ні. хз в чому причина

 • Користуюся Pidgin, проблем не помічав. Міранду колись давненько закинув, після того, як вона почала регулярно падати і не захотіла оновлювати окремі плагіни, але може ще якось до неї повернуся.

 • admin

  bezlik

  та я б напевно лишився і на Pidgin, але яке б я кодування не ставив, то всерівно з українськими буквами не працювало, а так Міранда зараз мене повністю задовольняє 🙂

 • Міранда – найкращий клієнт для тих, хто любить налаштовувати все під себе. Вже 2 роки користуюсь із задоволенням.

 • А я і далі користуюсь QIP Infium. Як на мене, то зручно, та й звик уже. 😉

 • admin

  mehanik

  теж був звик, але не хотів тримати ще відкритим мсн для декількох контактів, але які є критичними на даний час для мене.

 • Знайома ситуація, також пробував піджен поки і на ньому не аська не здохла, на маку стоїть Адіум.
  Краще забити болт на аську і юзати скайп, джабером тобто гуглталком і так користуюсь суто в гмейлі котрий постійно відкритий.

 • admin

  просто на асі є і клієнти і люди, які не перейдуть на щсь інше, але з ними спілкуватися хочу… сам би спілкувався в джабері 🙂 скайп, якщо із багатьма людьми говорити трохи напржний, бо багато вікон.

 • G3D

  З підґіном проблеми через кодування можуть бути. Виставте потрібне кодування в налаштуваннях і все буде ок 😉

 • я ставив різні кодування)) проблема в тому, що коли юзаєш аську, то від одних клієнтів приходять повідомлення в утф, а від інших ще в якомусь там)) тому я не зміг нормально налаштувати.

  а от з джабером все ок було.