Мультипротокольність – мій вибір Miranda

Думаю, що багато людей постає із проблемою вибору мультипротокольного клієнта, щоб об’єднати усе в одній програмі. Зараз я використовую такі протоколи, як OSCAR (ICQ), Microsoft Notification Protocol(MSN), XMPP(Jabber or Google Talk). Я користувався трьома різними клієнтами під кожен протокол + Skype, але мені це набридло, тому я почав шукати альтернативу.

Спочатку була Міранда з офсайту, але вона мені зовсім не сподобалася, хоча я зміг все добре налаштувати, тому через візуальні незручності я одразу її відкинув…

Далі мені порадили Digsby. Мені спочатку дуже сподобалося. Там, навіть, є дуже, як на мене, зручне доповнення для твітерування, але через відсутності нормальних налаштувань я мусив покинути і цей клієнт. Мене не влаштовувало, що не можна для кожного клієнта окремо проксі налаштовувати, а для мене це критично, бо аська працює лише через неї.

Потім я нарешті налаштував QIP Infinium та користувався ним десь біля двох тижнів. Негативно було те, що російській розробники не надавали змоги використовувати MSN, але із цим я до пори до часу мирився, поки знов не почав гуглити у пошуках.

Наступною жертвою був клієнти під назвою Pidgin. Все теж дуже гарно, але виникла проблема із українськими літерами. Порившись в неті я не знайшов вирішення цієї проблеми, тому мусив покинути і Pidgin. Можливо погано шукав, але цей клієнт, мабуть, краще розробляють під Лінукс.

Але моя дорога знову привела мене до Міранди. Не без допомоги VovchukaBratuka я обрав Міранду із дуже зручним інтерфейсом. Просто при першому знайомстві я побачив офверсію, а тут вже була досить таки добротна збірка (IM_K_S_Pack_7.5), в якій я лише додав плагіни для всіх протоколів.

Тому раджу усім ставити Міранду. Поки політ нормальним. Якщо потрібно, то можу викласти десь збірку 😉

У час web-розвитку вам просто необхідно создать сайт днепропетровск для вашого бізнесу. Це покращить ваші продажі та авторитет серед покупців.

Share