Свято. А для кого?!

Сьогоднішній захід в асю розпочався із фрази: “А чому в тебе не стоїть сердечко в статусі?”. Так і розпочався День Святого Валентина. Із класу сьомого я почав ненавидіти це свято, але про причину цього я промовчу (напевно і самі здогадуєтеся :)). Із часом він мені просто став не подобатися, бо, як на мене, у закоханих завжди має бути свято! Подарунки, квіти і т.д. має бути присутнім постійно, а не лише на так зване свято, яке перетворилося на любов всіх до всіх, а не лише для “обраних”.


Радий, що цього року цей день припав на вихідний і я зможу спокійно посидіти додому без фальшивих привітань.

Також стаття, яка мені сподобалася на цю тему – Біль плюшевого серця. Вона за 2004 рік, але актуальності своєї не втратила.

Дякую за увагу!

Share
 • ги-ги, день вазелина 😉

 • Я також ненавиджу це свято. Тим паче що воне не наше. Мене взагалі бісить коли нам навязують своїх Санта Клаусів та пасхальних зайців. Це все глобалізація яка тільки все портить, як наприклад прив’язка до курсу долару.

 • admin

  дякую за підтрику)

  взагалі не люблю оці різні свята… нашим людям аби щось та й відсвяткувати.

 • свято як свять, хтось святкує, а хтось ні.
  але я не про те – теж терпіти не можу дурні повідомлення в асьці на зразок “постав такий-то статус на підтримку того-то”

 • admin

  ну цього року якось менш активніше просять змінити статус, а от пам’ятаю минулого року всі так просили поставити в асі сердечко, що вся ася була в серцях))

 • А мені і цього року такі повідомлення приходили! Фу..

  А саме свято хороше. Ну принаймі, доки є ті, хто забуває робити коханим свято щодня – хай хоч уцей день згадають! 🙂

 • А я цілий день просидів у невидимості, тому мене ніхто й не діставав 🙂

  А взагалі цілком погоджуюсь з твоєю думкою.

 • galycka_veselka

  Ти сам робиш шану цьому дневі. Не згадав би, був би просто день, просто субота. А тепер це ненависне для тебе свято – День св. Валетина. За язик ніхто не тягнув.

 • День Святого Валентина, як і Хелоуін це американські попсові свята, а у нас вони приживаються тому що це ще два дні коли продажі всякого ліричного та подарункового непотребу зростають вдвічі а то й втричі… Люди не святкуйте бознащо, поважайте себе!

 • galycka_veselka

  Ще якось проскакували слова, що ти паторіот. Було б дуже навіть непогано. І якщо це дійсно так. То маєш знати про Купайла(за церковним манером 7 липня, а наші предки святкували орієнтовно 22-23 червня), Калити(за старим стилем 31 листопала, за новим 13 грудня) та Колодія( 11 – 18 лютого). Кожне з цих свят покриває й перекриває іноземного покидька. І це не примітивне дарування сердечок. А віковічні традиції, які давно пора пропагувати і допомагати відроджувати. В цьому й суть патріотизму – сповідувати культ своєї Землі.

  п.с.: мо” з цифрами не дуже точно. Але святкую саме так. От.

 • admin

  galycka_veselka

  я ріс в родині, де мені аж ніяк не прививали патріотизм, я російську мову в дитинстві чув більше, а ніж щось і якби не одна людина, то в мені не було б зовсім його. я не можу сказати, що я патріот. зависоке звання для мене. ні, я не святкую цих свят, бо я взагалі намагаюся утриматися від будь-якого святкування.

  Cothurnatus

  Підтримую. Хелов’їн ще ніколи не святкував… св.в було колись в 7 класі))

  Псих

  А хіба вони тоді кохають?!

  MustangUA

  Ну ховатися не вихід))

 • Оптимістична думка – по своєму – так. 🙂
  З цим можна сперечатись і кожна думка має право існування. Але може краще хоч так? Хоч колись? Є люди, яких побут “затягнув”, то хай хоч у цей день згадають. А там може і не забуватимуть надалі. 😉

  Плюс таких свят, я не кажу, що тільки Валентина, у тому, що у такі дні влаштовують різні свята і вечірки, на яких самотнім людям легше знайомитись. Крім того, це ж так романтично згадувати, що познайомились за таких-то обставин чи у такий-то день))

 • admin

  ну на рахунок легше познайомитися, то може і так, але кому дуже треба, то він і без цього свята познайомиться ))

  на рахунок побуту, то, навіть, і не знаю. ще мало прожив, що розуміти це)

 • galycka_veselka

  Навіть рослини тягнуться до сонця.
  Вічнонитик. Якби то, якби це. Тягнись до кращого.
  А тиск сім”ї… Хм…
  “Важкі часи і пригнічення необхідні, щоб народ гартував психологічні м”язи.” Ф. Герберт
  Наче так.
  Слабість – не вихід.

 • admin

  ну будемо тягнутися до кращого!