Квантовий стрибок

Квантовий стрибок – це серіал мого дитинства, який я дуже любив дивитися 🙂 Недавно я завантажив його і вже передивився перший сезон. Моя думка на рахунок нього не змінилася і зараз я із задоволенням його переглядаю (вже 13 серія 2 сезону). Радив би всім до перегляду, бо цей дуже повчальний серіал 🙂

Про серіал:

На початку 90-их вчені розробили машину часу, але один із головних героїв попадає в пастку – він попадає в тіла інших людей для того, щоб допомогти їм змінити життя. Ці люди в свою чергу переносять в його тіло і не розуміють, що з ними твориться. Утриматися він спокус Сему допомагає лише його доброта та його друг, який у вигляді голограми постійно йому допомагає різною інформацією та бувало, що своїми діями(наприклад підклавши газету під більярдну кулю, що є дуже дивними та не дуже зрозуміло, яким чином, хоча чи потребує пояснення щось в серіалі про перенесення в часі?:))

Історії життя дуже цікаві та вражаються своєю різноманітністю. Одне не ясно, як Сем своїми діями повністю не змінював майбутнє, хоча він перевтілювався і в тіла своїх рідних і через правила таки не врятував батько, який не дуже то й хотів кидати курити та їсти жирну їжу. Дуже важко бачити батька, знаючи, що він скоро має померти.

Дуже раджу до перегляду!

А хтось дивився ще цей серіал?!

Смотри только позитивные новости и не грузи себя плохими известиями, которые просто хлещут на нас из всех сторон. Будь на позитиве разом с нами, жизнь прекрасна!

Share
 • Я дивився 🙂 Коли вчився в універі, то завжди в вечері дивився по одній серії. От тільки не памятаю чи всі я передивився.

 • admin

  ну я надіюся, що всі подивлюся)) поки я майже всі серії дивився в дитинстві)) ось згадую.

 • І я дивився! Дуже класний серіал, один з мої улюблених!
  Пам”ятаю, колись на ICTV показували ще й щось типу клона на нього. Там про чотирьох чудіків, які так само чи то “пригали”, чи то їх “кидало” у часі і, якщо не помиляюсь, паралельних світах.
  Але ориганл всерівно кращий. Скот Бакула і Дін Стоквел рулять! 🙂

 • admin

  як правило клони гірші за оригінал) а кращого за цей серіал я, мабуть, ще не бачив