Квантовий стрибок

Квантовий стрибок – це серіал мого дитинства, який я дуже любив дивитися 🙂 Недавно я завантажив його і вже передивився перший сезон. Моя думка на рахунок нього не змінилася і зараз я із задоволенням його переглядаю (вже 13 серія 2 сезону). Радив би всім до перегляду, бо цей дуже повчальний серіал 🙂

Про серіал:

На початку 90-их вчені розробили машину часу, але один із головних героїв попадає в пастку – він попадає в тіла інших людей для того, щоб допомогти їм змінити життя. Ці люди в свою чергу переносять в його тіло і не розуміють, що з ними твориться. Утриматися він спокус Сему допомагає лише його доброта та його друг, який у вигляді голограми постійно йому допомагає різною інформацією та бувало, що своїми діями(наприклад підклавши газету під більярдну кулю, що є дуже дивними та не дуже зрозуміло, яким чином, хоча чи потребує пояснення щось в серіалі про перенесення в часі?:))

Історії життя дуже цікаві та вражаються своєю різноманітністю. Одне не ясно, як Сем своїми діями повністю не змінював майбутнє, хоча він перевтілювався і в тіла своїх рідних і через правила таки не врятував батько, який не дуже то й хотів кидати курити та їсти жирну їжу. Дуже важко бачити батька, знаючи, що він скоро має померти.

Дуже раджу до перегляду!

А хтось дивився ще цей серіал?!

Смотри только позитивные новости и не грузи себя плохими известиями, которые просто хлещут на нас из всех сторон. Будь на позитиве разом с нами, жизнь прекрасна!

Share