Життя в гуртожитку

В цій замітці я приймаю естафету в флешмобі від LetrOdectUS і даю відповідь на питання: “Яке воно життя у гуртожитку у чужому місті у порівнянні з життям вдома з батьками?”.

Ну тут є свої плюси і мінуси, але зараз жити з батьками вдома я б не хотів. Головний мінус в гуртожитку – це те, що вдома завжди є що поїсти, а ось тут вже із цим проблематично 🙂

І так, почнемо все спочатку. Я дуже хотів вчитися в Києві, але жити в гуртожитку зовсім не хотілося, але вибору не було, бо я просто вже не міг жити із батьками (ні, проблем не було ніяких, але просто не міг). І от наслухавшись всього різного про цей гуртожиток (переважно поганого) я приїхав в Київ. Вибір був такий: поселитися із першокурсниками чи із старшокурсниками. Я вибрав перший варіант і не пошкодував 🙂

Як виявилося, нас в кімнаті буде 5 (два двохповерхових і одне нормальне ліжко), хоча вона розрахована десь на 3 :), але для мого універу це стандартно. Ну що ж. Настала перша ніч під час якої я так насміявся і це ще продовжувалося десь із тиждень. Я весь час просто за живіт тримався (просто є у нас тут клоун в кімнаті від вчинків якого не можна не сміятися). Потім якось звик до того всього. Один жирний мінус – це те, що душ аж у самому підвалі, але терпіти таке можна. Ще мінус, що зараз працює одна кухня. Надіюся друга, ближча до мене, запрацює до кінця мого навчання))

Ще що в гуртожитку погано, що пускають лише до 12 години, а вдома коли хоч приходь, але тут ніхто не буде питати в тебе, де ти цілу ніч провів 🙂

Також для мене є плюсом те, що тут я хоч трішки вчуся, а от вдома я б зовсім забив би на навчання 🙂

На рахунок чужого міста, то я зовсім не люблю Київ. Із Тернополем його не порівняти. Найбільшим його мінусом, що я вже неодноразово казав, є російськомовність 🙁 Не відчувається, що ти знаходишся в Україні.

Ну а на кінець висновок. В гуртожитку жити класно, але якщо в тебе в кімнаті люди з якими тобі цікаво, тому тут вже, як повезе 🙂

Естафету передаю vovchik’y із питанням:

Як відомо, то твій найуспішніший сайт – це neyrat.net ( як мені відомо :)). Як ти домігся свого успіху і які ще проекти ти хотів би запустити?!) А також, як ти бачиш його майбутнє?

-//- Serjart Blog -//-

Чому ти цікавишся фотографуванням? Які твої найбільші досягнення в цьому мистецтві. Та хотілося б побачити твої найкращі робити (на твою думку)

-//- Сумна мелодія -//-

Чому саме сумна мелодія? та Які веселі пісні можуть підняти настрій?. 🙂

До речі флешмоб організував Блогорідер

Читайте политические, экономические, спортивные и другие новости Украины – chitay.net и будьте в курсе всех событий вашей страны. Анализируйте, читайте чужие догадки и идите вперед с новой информацией!

Share