А що твориться в моїй країні?!

Усі ми платимо податки, без цього наша країна не зможе існувати, принаймні так кажуть, але куди ж ідуть гроші? Ми платимо більше 20%, для декого єдиний податок є краще, а декого він напевно введе в кризу своєму бізнесі. Як з якого боку не подивися, але нас хочуть загнати у глухий кут, в якому ми змушені будемо віддати усе до останньої хлібини.

Якщо чесно, то я зовсім не знаю, що твориться в Україні. В гуртожитку телевізора нема, якось в неті новини рідко дивлюся. Всі кажуть, що криза…хм… в моїй сім’ї теж криза, але тут в Києві я її не дуже помічаю. Ні, не сім’ю, а кризу. Знаю, що батькам зараз важко. Орієнтуюся лише в політ-житті Тернополя, бо читаю форум свого міста, а от…

…що твориться в Україні?


За підтримки:
В твоем клубе дискотека? Роскажи о ней всем: печать плакат для тебя.

Share
 • galycka_veselka

  Якщо про державу, то десь у мене має бути тротил.
  Виросту. Стану кілером. І все втрясу.

  Якщо про країну, то люди жили, живуть і житимуть.

  п.с.: телевізор не дивлюсь. газет не читаю. новин в неті теж. трясця їхній матері. я ж живу.

 • admin

  ну я питав саме за державу.

  ну не всі такі як ми… хтось та й має знати, що там твориться)

 • З огляду на те, що я поклав собі не вживати ненорматив, я не зможу тобі розказати : (

 • galycka_veselka

  та тут знати нема що.
  в той час, як в інших країнах, керівництво держави намагається покращити економічний стан населення, у нас ведеться відкрите дограбовування всього того, що ще не вдалось вкрасти. Скоро парламентські вибори. А там не за горами президеські. Одним треба підлизатись. Інші перед тим, як змитись, хочуть підгребти і забезпечити майбутнє прапрапраправнукам. керівники партій лляють бруд один на одного. тикають пальцем: той,той, але не я. криза – це вигідно. пригадуються 1993-7 приблизно так. плюс-мінус 1-2. затримки з пенсіями, зарплатами (пра зараз до такого ще не докотилось). інфляція нац. валюти. плюс ще куча внутрішніх міжусобиць, на які накладаються зовнішньополітичні недорозуміння. і т.д. плюс, у нас при владі не люди ж. а покидьки. а яке діло їм до когось. світ Кульпарківка – люди вар”яти.

 • admin

  ще які думки?
  galycka_veselka
  дякую.
  Mistral
  а ти мати зірочками закрий))

 • Краще того не знати… Не знати що в політиці, бо як то знати, то можна від сорому вмерти…

 • admin

  та я якось так і живу, не знаючи нічого(

 • galycka_veselka

  Сорому за кого, за що?
  За політичну владу?
  А чому за це має бути соромно?

 • admin

  соромно, бо вони керують українським народом.

 • Якось я одним оком глянув телепередачу з політиками й там було цікаве запитання від представника антиколекторської організіції “Що буде якщо випадково всі 450 депутатів з’їдять не свіжих котлет і крякнуть? Чи буде хуже народові?” 🙂

 • galycka_veselka

  Вони керують не народом, а суспільством, яке очолюють.
  Для прикладу ти. Дуже тобою скерували?
  Говорити про політику наївно. Це як вірити у принца на білому коні чи безтурботне життя – рожеві мрії. Ті, що при владі вийшли з нас. Такі прийдуть їм на зміну. Замкнуте коло. Добитися справедливості можна лише тоді, якщо вона ще недобита.

  Але то все дурниці.

  Сакральним залишається одне:
  Слава мамі Україні!

 • Останнім часом криза стала стандартним поясненням усіх негараздів, як колись Кучма. “В мене голова болить” – “Та то мабуть криза”. Маю пораду – менше дивіться політичних передач, вона відбувається десь ззовні, там далеко, а ваше життя воно тут і впливаєте на нього ви, а зовсім не кризи.